“Nie możesz być dziewicą, bo jesteś biała”

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 12 lutego 2018

Tak powiedział Somalijczyk do gwałconej nastolatki, przystawiając jej do gardła zaostrzony kołek.

33-letni Ahmed Abdul w brytyjskim Hull zwabił dziewczynę do swojego domu, zamknął drzwi na klucz i terroryzując ją zaostrzonym kołkiem zgwałcił – donosi tamtejsza gazeta Hull Daily Mail. Kiedy płakała i błagała go o litość, mówiąc że jest dziewicą odpowiedział: “Nie możesz być dziewicą, bo jesteś biała”.

W czasie gwałtu żądał by na niego nie patrzyła i naciągnął jej ubranie na twarz. Powiedział, że “jego czyn jest zemstą” i że nie będzie jedyną, którą chce w ten sposób “ukarać”. Zagroził, że ją zamorduje, jeśli komukolwiek o tym opowie.

Sąd w Hull skazał go obecnie na 11 lat więzienia, ale nie łudźmy się, że pozostanie w nim tak długo. W praktyce zgodnie z rutynową procedurą wyjdzie przedterminowo po 5-ciu latach. Na pytanie portalu Breitbart, dlaczego wyrok jest tak łagodny sąd nie chciał odpowiedzieć.


Sąd nie uznał też, że była to zbrodnia o podłożu rasowym – wtedy wyrok byłby bardziej surowy. Nie ma też mowy o deportacji. Już w poprzednich podobnych procesach okazało się, że deportacja jest niemożliwa z powodu przepisów UE o “konieczności ochrony życia prywatnego i rodzinnego” gwałcicieli.

Zgwałcona dziewczyna powiedziała w sądzie, że nie czuje się już bezpiecznie nawet we własnym domu. “Nie potrafię rozmawiać z chłopcami i z mężczyznami. Czuję się z nimi nieswojo. Mama pozwala mi już trochę bardziej oddalać się od domu niż rok temu, ale zawsze muszę informować gdzie jestem” – mówi.


“Zawsze uważałam, że mama mnie dręczy ostrzegając ciągle, że coś złego może mi się przydarzyć. Nigdy nie słuchałam, a teraz rozumiem, że ona miała rację” – przyznaje nastoletnia ofiara somalijskiego gwałciciela.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow