Wakacje tylko dla Murzynów, wyspa dla kobiet i równość nie dla białych (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 13 lutego 2018

A wszystko pod lewackim szyldem “sprawiedliwości społecznej”.

Pięć amerykańskich biur turystycznych rozpoczęło organizowanie wyjazdów tylko dla czarnoskórych kobiet – donosi Fox News. Według autorów tej inicjatywy, “czarni Amerykanie potrzebują bezpiecznej przestrzeni by uciec od białych i ich rasizmu”.

Wycieczka za 2 tys. USD, np. do Puerto Viejo w Kostaryce, połączona z ćwiczeniami jogi, medytacji i degustacją kuchni wegańskiej, nie może zostać wykupiona przez żadnego białego człowieka. Brak białych jest właśnie największą z “atrakcji”.

Jedną z tych, które skorzystały z “czarnej oferty” jest Alexis Bromley z Nebraski. “Jest nam ciężko w Nebrasce bo ludzie głosują tu głównie na Republikanów, partię Trumpa. Więc nie wiesz, z kim masz do czynienia na co dzień i uważasz, że jesteś gorszy. To źle na mnie wpływa” – mówi Murzynka.


Jej zdaniem, “biali nie powinni nawet dostawać paszportów, a już zwłaszcza biali Amerykanie nie powinni mieć prawa nigdzie wyjeżdżać”. I jakoś nikogo nie oburza, że ta turystyczna oferta i te wypowiedzi to rasizm w czystej postaci wymierzony w białych. Ale gdyby ktoś odmówił sprzedaży wycieczki Murzynowi lub chciał zakazać mu wyjazdu z kraju – trafiłby natychmiast pod sąd.


Równie zdumiewającym poczuciem “równości” wykazali się organizatorzy konferencji z brytyjskiej Partii Pracy, którzy zapraszają wszystkich 17 marca br. na konferencję poświęconą tejże “równości”. Wszystkich, oprócz… białych, heteroseksualnych mężczyzn.


Jak wynika z treści ogłoszenia, w konferencji mogą wziąć udział tylko przedstawiciele mniejszości rasowych, niepełnosprawni, przedstawiciele LGBT i kobiety. Jeśli jesteś białym mężczyzną o tradycyjnej orientacji seksualnej – wstęp wzbroniony. Czyli “wszyscy są równi, tylko niektórzy równiejsi”?

 

Wszystko przebija jednak pomysł, który zrodził się w głowie amerykańskiej bizneswoman Kristiny Roth. Postanowiła ona stworzyć na prywatnej wyspie na Bałtyku kurort przeznaczony tylko dla kobiet. W tym celu kupiła już zalesioną fińską wysepkę o powierzchni 3 km kw., godzinę drogi od lotniska w Helsinkach.

Pierwsze panie będą mogły przybyć na wypoczynek w luksusowym kurorcie na “wyspie kobiet” SuperShe Island już w czerwcu br. Autorka tego przedsięwzięcia zapewnia, że nie kierowała nią nienawiść do mężczyzn, tylko chęć dania kobietom możliwości odetchnięcia od codzienności.

Według niej, kobiety w towarzystwie mężczyzn nie potrafią się zrelaksować bo cały czas muszą myśleć o tym, żeby dobrze wyglądać. “Kiedy tylko w okolicy pojawia się facet, kobiety natychmiast zaczynają szukać szminek” – ubolewa Roth w rozmowie z “New York Post”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow