Gwiazda kina USA: “Chcę zjeść ludzki płód!” (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 14 lutego 2018

Ostateczna degeneracja lewackiego establishmentu.

Amerykańska aktorka żydowskiego pochodzenia Sarah Silverman w czasie telewizyjnej zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych oświadczyła, że chce zjeść ludzki płód. W ten sposób zaprotestowała przeciwko zakazowi używania abortowanych płodów do produkcji żywności – informują Daily Caller, LifeNews, Breitbart i inne portale w USA.

Znana hollywoodzka celebrytka i feministka wspierająca Hillary Clinton oburzyła się, że taki zakaz wprowadziły władze stanu Oklahoma po tym jak wyszło na jaw, iż jeden z koncernów spożywczych badał możliwości używania ludzkich płodów do produkcji przypraw.

“Pierd*one gów*o. Nic bardziej nie sprawia, że chcę zjeść aborcyjny płód niż to prawo” – oświadczyła “gwiazda” kina. Równie wulgarnie zaatakowała też tych, którzy domagają się pogrzebów dla usuwanych ludzkich płodów.


“Pierd*one pogrzeby dla pierd*onych płodów? Chciałabym wygłaszać mowy pożegnalne na tych pogrzebach. Żył tak jak umarł. Umarł tak jak żył. Wielkości ziarna sezamu, bez żadnych funkcji mózgu” – kpiła aktorka.

Te wypowiedzi obnażają jak strasznemu odczłowieczeniu ulegli już lewaccy celebryci, a także z jak bardzo prymitywnymi i agresywnymi osobnikami mamy w ich przypadku do czynienia. Tymczasem w Chinach serwuje się już zupy z ludzkich płodów jako danie luksusowe. Najwyraźniej te “chińskie standardy” bardzo odpowiadają ludziom pokroju Silverman.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow