Królowa Elżbieta II podejrzana o zepsucie powietrza!

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 14 lutego 2018

Były lokaj Elżbiety II ujawnił smrodliwy skandal dyplomatyczny.

Lokaj Paul Burrell – służący brytyjskiej królowej od 1976 r., a potem także księżnej Diany – zdradził w telewizji szczegóły kuriozalnego incydentu, który miał miejsce w czasie wizyty w Londynie sułtana Bahrajnu.

Jak podaje Daily Mail, doszło do niego podczas wspólnego przejazdu karetą sułtana, Elżbiety i jej męża księcia Filipa. Burrell był czwartą osobą, towarzyszącą zgodnie z protokołem królewskiej parze. Oto jak opisuje on to, co się wtedy zdarzyło:

“Wyobraźcie sobie taką scenę: ja siedzę tu, obok królowa, książę i sułtan, dookoła tłumy ludzi śpiewają hymn “Boże, chroń Królową”. I w tym momencie jeden z koni z przeraźliwym hukiem puścił wiatry. W karecie zapanował straszny smród” – relacjonuje świadek.


Brytyjska królowa, znana z tego, że w roli gospodarza wizyty przywiązuje zawsze dużą wagę do kwestii etykiety i dobrych manier, nachyliła się do małżonka i zapytała: “Sądzisz, że powinnam coś powiedzieć?” “Myślę, że wypadałoby” – poradził Filip.

Królowa nachyliła się więc do sułtana Bahrajnu i szepnęła: “Bardzo przepraszam za ten obrzydliwy dźwięk przed chwilą”. “Nic nie szkodzi, Wasza Wysokość. Myślałem, że to koń” – zapewnił arabski przywódca.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow