Imigranci z Nigerii pożerają Włochów! “Kroją ciała i zjadają serca”

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 15 lutego 2018

Włochom grozi afrykański kanibalizm – ostrzega włoski kryminolog.

Znany włoski kryminolog i psychiatra Alessandro Meluzzi ostrzegł, że wraz z falą imigrantów przedostała się do kraju brutalna mafia z Nigerii, która w rytualnych celach morduje ludzi, kroi ich ciała i pożera.

“Nigeryjska mafia jest najbardziej bezlitosna na świecie. Jej gangi opanowują Włochy i odbierają interesy tradycyjnym rodzinom mafijnym” – twierdzi Meluzzi w wywiadzie dla Italia Oggi i Libero Quotidiano. Według niego, niedawny mord na 18-letniej Włoszce Pameli Mastropietro dokonany przez dealera narkotyków z Nigerii miał właśnie taki rytualny charakter.

“W przypadku Pameli zastosowano tę samą metodę, którą nigeryjska mafia od dawna stosuje w Nigerii i innych krajach Afryki. To rutynowe cięcie ofiar na kawałki, a czasami także pożeranie części ich ciał” – przyznaje włoski kryminolog.


“To co zostało z ciała Pameli znaleziono w dwóch walizkach, ale brakowało szyi, genitaliów i serca. Zwłoki pozbawiono kości i umyto w wybielaczu, aby ukryć wszelkie ślady” – przypomina Meluzzi. Brak serca go nie dziwi. “Na przykład dzieci-żołnierze z Sierra Leone rytualnie zjadają ludzkie serca by zyskać odwagę. Serce Pameli prawdopodobnie także zostało zjedzone” – tłumaczy ekspert.

Przyznaje też, że rytualny kanibalizm w nigeryjskiej mafii to nie wyjątek, ale norma. “U nich to normalne. Ale u nas nikt o tym głośno nie powie ze strachu, żeby nie nazwano go rasistą. Przyzwyczajajmy się do tego. To tylko wierzchołek góry lodowej, która będzie rosnąć” – ostrzega Meluzzi.


Przypomnijmy, że 30 stycznia br. 29-letni Nigeryjczyk Innocent Oseghale zamordował we włoskim mieście Macerata 18-letnią Pamelę Mastropietro, a jej ciało posiekał na kawałki, schował w dwóch walizkach i porzucił na ulicy. Wcześniej jego kompan z Nigerii Desmond Lucky sprzedał prawdopodobnie dziewczynie skażoną działkę heroiny.


Karabinierzy zidentyfikowali zabójcę dzięki nagraniu z monitoringu i zatrzymali. Aresztowali także Lucky’ego, który próbował zbiec z żoną do Szwajcarii. Kilka dni później wstrząśnięty tym mordem 28-letni Włoch Luca Traini otworzył na ulicach Maceraty ogień do imigrantów z Afryki, raniąc sześciu z nich. W mieście wybuchły zamieszki – prawicowi działacze starli się z policją.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow