Gaz na pokładzie! Pilot awaryjnie lądował bo pasażer puszczał bąki

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 21 lutego 2018

Śmierdząca sprawa.

Lecący z Dubaju w Emiratach do Amsterdamu samolot linii Transavia Airlines musiał awaryjnie lądować w Wiedniu po tym jak jeden z pasażerów odmówił zaprzestania puszczania bąków. Starszy pan totalnie zatruł atmosferę na pokładzie, wywołując wściekłość innych pasażerów, gdyż nie chciał przestać – donosi NLTimes.

Załoga samolotu nie zdołała go powstrzymać. Wybuchła awantura. Czwórka najbliżej siedzących – dwie kobiety i dwóch mężczyzn – nie wytrzymała i rzuciła się na smrodliwego towarzysza podróży, doszło do wyzwisk i rękoczynów. Pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu.


Aby wyprowadzić awanturujących się na pokład weszła austriacka policja z psami. Tym ostatnim szczególnie współczujemy, to musiała być dla nich bardzo niewdzięczna misja. Agresywni pasażerowie trafili do aresztu, ale wkrótce ich wypuszczono. Dostali jednak zakaz latania tymi liniami.

A co z tym, który był przyczyną całego zamieszania? Spokojnie poleciał dalej, gdyż oprócz tego, że smrodził, co nie jest zabronione, zachowywał się spokojnie. Jedna z wyprowadzonych Holenderek – studentka prawa – chce teraz pozwać te linie do sądu bo twierdzi, że została upokorzona.


Rzecznik linii Transavia Airlines zapewnia, że “jest otwarty, aby poznać i usłyszeć także drugą stronę tej historii”. My wolelibyśmy zbyt dokładnie jej nie poznawać i nie słyszeć.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow