Tydzień Mody w Londynie. Królowa odpadła (FOTO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 21 lutego 2018

Jeśli liczyła na to, że wybierze sobie kreację na zimę to…

Ludzie o konserwatywnych gustach modowych mieli prawo zemdleć na tegorocznym Tygodniu Mody w Londynie – najważniejszym wydarzeniu tej branży, które odbywa się co roku także w Mediolanie, Paryżu, Nowym Jorku i Berlinie.

Projektanci zaprezentowali swoje kolekcje na jesień i zimę, budząc zdumienie klientów i redaktorów magazynów mody. To już nie jest wydarzenie czysto handlowe, ale raczej spektakl medialny. W tym roku po raz pierwszy w historii zaszczyciła je swoją obecnością 91-letnia królowa Elżbieta II, znana raczej ze stonowanych kreacji.

Zasiadła w pierwszym rzędzie, obok szefowej “Vogue’a” i… szeroko otworzyła usta i oczy ze zdumienia. Chyba nie tego się spodziewała? Nie jesteśmy ekspertami od mody, ale naszym skromnym zdaniem kurczak i balony na głowie nie sprawdzą się w warunkach zimowych. A już na pewno nie na brytyjskiej królowej.


Przy okazji odnotujmy, że w trakcie tegorocznego Tygodnia przed budynkiem protestowały panie z ruchu puszystych kobiet, które żądały, aby projektanci bardziej uwzględniali ich potrzeby:

 Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow