“Dzięki ci, Mamma Merkel! Dzięki tobie spłodzę 20 dzieci z 4 żonami”

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 22 lutego 2018

“A najważniejsze, że nie muszę pracować”.

32-letni Ahmed A. – muzułmański uchodźca z syryjskiego Aleppo wystąpił w Spiegel TV aby podziękować niemieckiej kanclerz Angeli Merkel za jej hojność, dzięki której nic nie musi w życiu robić i zająć się wyłącznie płodzeniem dzieci z kolejnymi żonami.

Pomimo, że poligamia jest w Niemczech – teoretycznie – zabroniona, Ahmed bez problemu ściągnął tam swoją drugą żonę, którą poślubił gdy miała 13 lat i z którą ma już czworo dzieci. Państwo zadbało o jego wygodę, dając mu luksusowy dom z pięcioma sypialniami i pokrywając wszystkie jego wydatki.

Dzięki temu on sam, pomimo że przebywa już w Niemczech 3 lata i miał czas aby nauczyć się jakiegoś zawodu, albo przynajmniej języka, nie skalał się dotychczas żadną pracą. Twierdzi, że nie może pracować, ani chodzić na kursy, gdyż “jest analfabetą i w dodatku nie ma zdolności”. “Raczej zostanę z dziećmi w domu. Tym bardziej, że wkrótce urodzi się siódme” – mówi.


Twierdzi, że nawet nie sprawdzał ile pieniędzy przelewa co miesiąc na jego konto niemiecki rząd. “Po prostu idę do banku i biorę ile mi trzeba” – wyjaśnia. Nie ukrywa, że jest za to bardzo wdzięczny Angeli Merkel i z dumą oprowadza dziennikarzy po swoich pięknych apartamentach.

“Mam tu pomoc, dali mi dom i zasiłki społeczne. “Dziękuję ci bardzo, bardzo, bardzo, Mamma Merkel. Ty jesteś jedyną osobą, która rozumie jak my – Syryjczycy bardzo cierpimy. Niemcy też są w porządku, choć są wśród nich rasiści. Ale Niemcy doświadczyli wojny i dlatego tak bardzo nam współczują” – mówi Ahmed.


Na pytanie dziennikarzy ile chce mieć dzieci i żon odpowiada bez wahania: “Dwadzieścia dzieci z czterema żonami. Z pomocą Allaha”.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow