W Holandii zabronili zabawy w kowbojów! “To rasizm”

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 23 lutego 2018

Lewacy wymusili zakaz dziecięcego festiwalu o Dzikim Zachodzie.

Aktywiści skrajnie lewicowej holenderskiej organizacji “De Grauwe Eeuw” złożyli doniesienie do policji, że organizowany co roku dla dzieci w Utrechcie festiwal “Dziki Zachód” upowszechnia “stereotypy rasowe”. “Kowboje są odpowiedzialni za ludobójstwo na rdzennych mieszkańcach Ameryki” – cytuje ich skargę Voice od Europe.

Przerażone lewacką kampanią centrum rozrywkowe TivoliVredenburg odwołało tegoroczny festiwal, który zawsze gromadził tłumy dzieciaków i pokajało się. “Przyznali, że popełnili straszny błąd, wyciągnęli z tego nauczkę i nigdy w przyszłości nie zorganizują już takiego festiwalu” – donosi z dumą na Facebooku murzyńska aktywistka tej organizacji Anousha Nzume.

Rzeczniczka centrum zapewnia, że impreza nie była rasistowska. “Ale wygląda na to, że nasze społeczeństwo się zmienia i tego typu imprezy wywołują silne emocje. Nie będziemy więc już organizować żadnych festiwali, które mogą prowadzić do polaryzacji opinii” – zapowiada.


Ale to przecież nie “społeczeństwo się zmienia”. Społeczeństwo – to te tłumy bawiących się dzieci i ich rodziców, którzy nie mieli nic przeciwko temu festiwalowi. Zmienia się tylko to, że histeryczne, krzykliwe grupki komunistycznych fanatyków i bojówkarzy popierane przez pseudo-intelektualistów bezprawnie narzucają temu społeczeństwu jak ma żyć, w co wierzyć i jak się bawić.


Pewnie wkrótce zakazane zostaną w Unii Europejskiej także westerny, kreskówki, książki o Dzikim Zachodzie oraz “rasistowska” muzyka country. Holenderskim lewakom pozostaje życzyć, żeby jak najszybciej napotkali na swojej drodze Lucky Luke’a, Billy’ego Kida albo Old Shatterhanda.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow