Liderka feministek: “Przyjmowanie terrorystów to droga do lepszego świata”

Całkowite otwarcie granic i pozostawienie terrorystów i morderców w Szwecji – taką receptę na szczęście oferuje lewicowa działaczka.

Gita Nabavi, stojąca na czele szwedzkiej partii Feminist Initiative sprzeciwiła się deportowaniu kogokolwiek ze Szwecji i wezwała do całkowitego otwarcia granic kraju dla imigrantów. W tym samym czasie 26-letni Syryjczyk zadźgał nożem 21-letnią Szwedkę, gdyż… słuchała za głośno muzyki.

“Idealnie byłoby widzieć, że mamy zupełnie otwarte granice i nikt nie jest deportowany. Pracujemy w tym kierunku – oświadczyła Nabavi w rozmowie z SVT Nyheter. Kiedy dziennikarze zapytali ją co w takim razie zrobić z terrorystami, takim jak ten w Sztokholmie, który zamordował 5 osób, liderka feministek odpowiedziała:

“Czy w takim razie powinniśmy deportować każdego, kto popełnia zbrodnie i morderstwa? A dokąd mieliby się udać ci ludzie? To, że się tu nie urodzili, nie oznacza, że ​​nie jesteśmy za nich odpowiedzialni”.


Jej zdaniem, islamscy mordercy i terroryści powinni pozostać w Szwecji i to właśnie “doprowadzi do lepszego świata”. “Dlatego właśnie działamy wszyscy w ruchu feministycznym, gdyż chcemy takich zmian. Chcemy zbudować lepsze środowisko, społeczeństwo i świat” – zadeklarowała czołowa lewacka aktywistka.

Tymczasem jak podaje szwedzki portal Samnytt, 26-letni Syryjczyk w Vetlandzie został aresztowany za zamordowanie swojej 21-letniej sąsiadki, której zadał ponad 100 ciosów nożem. Powód? Zdenerwowało go, że jakoby słuchała za głośno muzyki.


“To była brutalna rzeź” – przyznaje policja. Ranna została także siostra ofiary. Witajcie w lepszym świecie – szwedzkie feministki was tam zaprowadzą. Tylko nie wiadomo, czy na końcu pozostaną jakieś żywe i nie zgwałcone Szwedki.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow