Prostytucja Voodoo! Używają czarów by zmusić do niej kobiety (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 26 lutego 2018

Nigeryjska mafia w Europie wynalazła nowy sposób.

Policja w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii aresztowała 12-tu członków bandy afrykańskich sutenerów, którzy używali rytuałów voodoo aby zmusić do prostytucji Nigeryjki nielegalnie przemycane do Europy – donosi Mirror.

Aby złamać czarami wolę młodych dziewczyn i przejąć nad nimi pełną kontrolę gang zmuszał je do zjadania na surowo kurzych serc, wyrywał im paznokcie i włosy łonowe – informują zaszokowani śledczy.

Dziewczęta porywano lub werbowano w najbiedniejszych regionach Nigerii i po odprawieniu rytuałów grożono im, że jeśli teraz sprzeciwią się woli mafii, ich rodziny oraz je same spotka wielkie nieszczęście – zostaną zabite.


Wiara w czary voodoo – nadal rozpowszechniona wśród ciemnej murzyńskiej ludności Afryki – odnosiła skutek, ofiary stawały się bezwolne, szczególnie że część z nich stanowiły nieletnie – nawet 13-latki.


Następnie dziewczyny przemycano z fałszywymi dokumentami lub jako “biednych uchodźców” do Europy. Początkowo obiecywano im, że będą pracować jako opiekunki do dzieci albo fryzjerki, ale po przybyciu do Włoch handlarze niewolników oznajmiali im, że “muszą spłacić dług”.


Trafiały jako niewolnice seksualne na ulice hiszpańskich miast, gdyż we Włoszech rynek afrykańskiej prostytucji “jest już nasycony” – policja podała niedawno, że co druga prostytutka w tym kraju to imigrantka z Nigerii.

Hiszpańska policja aresztowała nigeryjskich sutenerów, m.in. w Alicante oraz w regionach Kantabria i Vizcaya, a jednego schwytali Brytyjczycy w Manchesterze. Uwolniono 4 młode Nigeryjki. Śledczy przyznają, że ta zbrodnicza sieć “ma silną strukturę w Nigerii, Hiszpanii, Włoszech i w Wielkiej Brytanii.

“Rytuałów voodoo użyto w celu podporządkowania sobie ofiar. Dzięki temu organizacja osiągnęli swój cel kontroli nad dziewczynami. Ostrzegano je, że jeśli podniosą alarm, zarówno je, jak i ich rodziny w Afryce spotka wielka krzywda” – informuje rzecznik hiszpańskiej policji.

Czytaj więcej o rytualnych zbrodniach nigeryjskiej mafii w Europie: Imigranci z Nigerii pożerają Włochów! “Kroją ciała i zjadają serca”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow