Niemcy: emeryci-ninja szykują się do walki! (WIDEO)

Będą atakować agresywnych imigrantów laskami.

Nie potrafiąc już dłużej zapewnić bezpieczeństwa na ulicach władze Niemiec wprowadziły kursy samoobrony dla emerytów. Bronią, która ma im posłużyć do odpierania napadów ze strony “biednych uchodźców” będą laski.

Jak widać w reportażu niemieckiej telewizji SWR, kursy cieszą się dużym zainteresowaniem, a seniorzy trenują z wielkim zapałem. Trudno im się dziwić – oprócz samotnych kobiet to właśnie oni padają najczęściej ofiarami ulicznej przemocy.

Nie wiadomo jednak, czy ta nauka walki na kije nie przyniesie odwrotnego skutku. Stara zasada mówi bowiem: nigdy nie próbuj grozić przeciwnikowi bronią, jeśli nie masz pewności, że naprawdę jej użyjesz.


Jeśli taki emeryt – ninja zawaha się w decydującej chwili to może oberwać podwójnie własną laską. A nie ma wcale pewności, że te panie i panowie są psychologicznie gotowi do stawienia czoła w takim starciu.

Ulica i prawdziwy, agresywny przeciwnik to nie trening. A nie każdy jest jak ten 88-letni brytyjski weteran – komandos, który sam załatwił 5-ciu bandytów z nożami. Ale tak czy siak – wielkie dzięki, frau Merkel, za nowy wspaniały świat, który zgotowałaś swoim obywatelom.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow