Młodzi Belgowie odbili zamek z rąk lewaków! (WIDEO)

By Dział: Polityka Społeczeństwo W popularnych | 9 marca 2018

Zrzucili na ziemię flagę Unii Europejskiej i przepędzili czerwonych.

Flamandzka młodzieżowa organizacja patriotyczna Tarcza i Przyjaciele (“Schild & Vrienden”) pod wodzą Driesa van Langenhove zaatakowała i odbiła z rąk lewaków średniowieczny zamek Gravensteen w Gandawie, który chcieli oni przekształcić w siedzibę swojej kampanii na rzecz otwarcia granic Unii Europejskiej dla imigrantów.

“Obronimy nasze flamandzkie dziedzictwo narodowe” – zapowiadają zbierający się na akcję prawicowi belgijscy działacze w nagraniu, które zyskuje setki tysięcy odsłon w sieci, pomimo banowania go na Facebooku.


Wkrótce potem nastąpił szturm na zamek. Młodzi prawicowcy wdarli się do środka, zrzucili i porwali wszystkie flagi i transparenty Unii Europejskiej. Doszło do przepychanek w lewakami. Po udanym zdobyciu zamku prawicowi działacze przeszli ulicami miasta skandując: “Lewackie szczury, wyp… ć!”.

“Ci lewacy mają po 40, 50, 60 lat. Oni żyją we śnie wierząc, że staniemy się multikulturowym społeczeństwem, bez żadnych granic. Chcą tu sprowadzić setki milionów nielegalnych imigrantów. Ale my do tego nie dopuścimy. Obronimy przyszłość naszej Europy. Rozerwiemy ich na kawałki” – zapowiada groźnie lider ruchu.


Nie przejmuje się też banami na lewackich portalach społecznościowych. Usuwane nagranie raz po raz pojawia się ponownie – widać, że młodzi belgijscy działacze są przygotowani także na walkę w sieci.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow