Pewna informacja: niemiecka lewica to kretyni

By Dział: Przestępczość i Terror | 26 lipca 2016

Syryjczyk Mohammed Deleel, który wysadził się w powietrze w Ansbach raniąc 15 osób, w tym 4 ciężko, nie został wcześniej deportowany z Niemiec, gdyż sprzeciwił się temu deputowany Harald Weinberg ze skrajnie lewicowej partii “Die Linke”. I teraz uwaga: nie żałuje on swojej decyzji i zapewnia, że gdyby cofnął się w czasie, zrobiłby to samo.

Przypomnijmy, że Syryjczyk, który przyjechał do Niemiec 2 lata temu, wystąpił o azyl polityczny, ale jego wniosek został odrzucony. Musiał bezzwłocznie wrócić do Bułgarii, gdzie przebywał wcześniej i gdzie po raz pierwszy wystąpił o azyl.

Jednak jak podaje “Die Welt”, deputowany Weinberg wysłał list do rady miejskiej w Ansbach z prośbą o “wstrzymanie deportacji Syryjczyka zanim nie zakończy on leczenia w Niemczech”. Daleel leczył wtedy nogę, leczył się też psychiatrycznie, miał już na swoim koncie dwie próby samobójcze.

W wyniku interwencji deputowanego Daleela pozostawiono więc w ośrodku dla azylantów w Ansbach, a w niedzielę 24 lipca br. zdetonował on bombę w miejscowej restauracji raniąc 15 osób, w tym 4 ciężko. Wcześniej nagrał swoją przysięgę na wierność Państwu Islamskiemu i wezwał innych, aby go naśladowali.


Tymczasem niemiecki deputowany wcale nie żałuje tego, że przyczynił się do wstrzymania deportacji islamisty-psychopaty i tym samym – do cierpienia tylu niewinnych osób. Przyznaje, że interweniował jeszcze w 6-ciu podobnych przypadkach.

“Gdybym miał cofnąć się w czasie, mając poziom wiedzy, który wówczas posiadałem, zachowałbym się dokładnie tak samo” – mówi w rozmowie z DPA. Przyznaje jednak, że kiedy myśli o ofiarach zamachu to “ma wyrzuty sumienia” tym bardziej, że sam bywa w tej restauracji i zna wielu jej stałych gości.


Przy okazji dodajmy, że na drugi dzień po wcześniejszym – znacznie bardziej krwawym zamachu w Monachium, gdzie zginęło 10 osób, a 27 zostało rannych – w Berlinie odbyła się wielka Parada Gejów. Nikt nie myślał o jakiejkolwiek żałobie, ani o odwołaniu imprezy. Roznegliżowany tłum wesoło się bawił.


Tak kończy się zachodnia cywilizacja. Czytaj także: W Niemczech mordują wariaci, zakochani i prawicowcy. Tylko nie islamscy imigranci

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow