Niespodziewana wizyta kudłatych gości. W Kalifornii trzy misie wpadły popływać w basenie (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 2 września 2016

W Pasadenie w Kalifornii niedźwiedzica z dwoma rocznymi misiami wyłamała tylne drzwi do jednej z lokalnych rezydencji i postanowiła urządzić tam sobie rodzinny piknik.

Ponieważ było gorąco misie zapragnęły ochłodzić się i trochę popływać w basenie, gdzie sfilmowali je z ukrycia zdumieni mieszkańcy, którzy następnie powiadomili lokalną policję – donosi “Los Angeles Times”.

Tymczasem misie wpadły jeszcze coś przegryźć na śmietniku. Najwyraźniej nie były jednak zadowolone z tego, co znalazły, a w dodatku zostały niegościnnie potraktowane przez strzegącego posesji psa, w związku z czym przeniosły się do sąsiedniej rezydencji, aby i tam zażyć kąpieli w basenie. W końcu, zrelaksowane, ponownie przelazły przez ogrodzenie i wróciły do lasu.

Obeszło się bez policyjnej interwencji, niedźwiedzie były tylko monitorowane przez miejscowe służby weterynaryjne. Powodów do interwencji zresztą nie było – oprócz wyłamanych drzwi misie zachowywały się grzecznie i nie narobiły żadnych innych szkód. “Zdrowo i bezpiecznie wróciły do lasu” – poinformował lokalny Departament ds. Ryb i Dzikiej Przyrody.


Zobacz także: Miły i jaki mądry! Orangutan buduje z klocków Lego (WIDEO)


Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow