Angelina Jolie rozwodzi się z Bradem Pittem! Chodzi o dzieci czy o romans?

By Dział: Ciekawostki | 20 września 2016

Jak podają amerykańskie media, powodem rozwodu najpopularniejszego małżeństwa show-biznesu, mają być metody wychowawcze Pitta, których Angelina Jolie nie akceptuje i dlatego postanowiła rozstać się z mężem.

Aktorka żąda prawa do wyłącznej opieki nad ich sześciorgiem dzieci, z których troje to adoptowane dzieci z Etiopii, Kambodży i Wietnamu. Brad Pitt miałby jedynie prawo je odwiedzać – donosi Reuters.

W niektórych mediach pojawiły się jednak pogłoski, że faktycznym powodem rozwodu może być romans Pitta z Marion Cotillard, z którą gra w kręconym właśnie filmie “Sprzymierzeni”. Dodajmy, że zawarty przed ślubem kontrakt małżeński przewiduje, że Pitt w przypadku zdrady traci prawo do opieki nad dziećmi.

Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Brat Pitt są razem od 2004 r., jednak ślub wzięli zaledwie dwa lata temu. Od 5 dni są formalnie w separacji. Kłopoty musiały się zacząć jednak już wcześniej, gdyż małżeństwo ostatni raz widziano razem w lipcu.


Para ma już spore “doświadczenie rozwodowe” – aktorka rozwodziła się wcześniej dwa razy, a Brad Pitt – raz, po 5-ciu latach małżeństwa z Jennifer Aniston.

Zobacz także: “Diabelskie ubranie”, czyli 70 lat bikini (FOTO)


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow