Już wiadomo, co zrobił dzieciom Brad Pitt. Policja wszczyna śledztwo

By Dział: Ciekawostki | 22 września 2016

Kiedy kilka dni temu informowaliśmy o rozwodzie, którego od Brada Pitta zażądała Angelina Jolie niektóre media w USA spekulowały, że może chodzić o jego romans z inną aktorką. Okazuje się jednak, że faktycznie powodem jest okrutne traktowanie przez niego dzieci. I niestety, nie tylko to.

Jak podaje portal TMZ, policja Los Angeles wszczęła już śledztwo przeciwko Bradowi Pittowi. Zarówno on, jak i Angelina Jolie zostali już przesłuchani na policyjnym posterunku. Policja zamierza także przeprowadzić rozmowy z szóstką ich dzieci, z których troje jest adoptowanych.

Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi m.in. o incydent na pokładzie prywatnego samolotu Pitta. Aktor w stanie upojenia alkoholowego zaczął wyzywać dzieci, a następnie je pobił – podaje TMZ. Po wylądowaniu w Los Angeles awantura z udziałem pijanego aktora miała dalszy ciąg na pasie startowym. Świadkowie mówią, że próbował on nawet wsiąść do stojącej tam cysterny.

To właśnie to zdarzenie w samolocie miało ostatecznie skłonić Angelinę Jolie to zażądania rozwodu. Ona sama przyznaje, że chodzi o traktowanie przez Brada Pitta dzieci. Jak podawał TMZ, ma ona dosyć ciągłego palenia przez Pitta “trawy” i picia alkoholu, a także jego “problemów ze złością”, co stało się już groźne dla dzieci.


Zgodnie z małżeńskim kontraktem, całkowita opieka nad dziećmi w przypadku rozwodu ma przypaść matce. Sam Brad Pitt zaprzecza jakoby używał siły wobec dzieci. “To przykro, że ludzie próbują przedstawić go w najgorszym możliwym świetle” – mówią osoby z jego otoczenia.

Przypomnijmy, że ślub Jolie z Pittem miał miejsce w 2014 r., jednak są oni parą znacznie dłużej – od prawie 12 lat, po tym jak Pitt rozwiódł się w 2005 r. z Jennifer Aniston. Teraz zapewnia ona, że jest jej przykro z powodu dramatu, który dotknął obecną rodzinę aktora. “Ona wie czym jest rozwód. Jej rodzice też się rozwiedli i nie życzy tego dzieciom Brada” – mówią jej znajomi.


Jolie i Pitt mają sześcioro dzieci. Biologiczne to 10-letnia córka Shiloh oraz 8-letnie bliźnięta – syn Knox Leon i córka Vivienne. Pozostałe to 15-letni Maddox Chivan, którego Jolie adoptowała kiedy miał rok w Kambodży, gdzie jeździła na zdjęcia do filmu “Tomb Raider”. Z kolei 11-letnia Zahara Marley pochodzi z Etiopii, a 13-letni obecnie Pax Thien z sierocińca we Wietnamie.


Czytaj także: Angelina Jolie rozwodzi się z Bradem Pittem! Chodzi o dzieci czy o romans?

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow