W Turcji wydali podręcznik masakrowania chrześcijan. Jak palić miasta, ścinać głowy, zniszczyć wszelkie życie (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 23 września 2016

Oficjalnie zatwierdzony przez władze tureckie podręcznik wypuściło wydawnictwo “Guraba”.

Wydrukowane w Stambule “kompendium” nosi tytuł “Zad al-Mujahed”, co można przetłumaczyć jako “Owoce pracy Wojowników Boga”. Ma oficjalnie nadany numer ISBN i zawiera wszystkie namiary kontaktowe wydawcy. Na okładce znajduje się jego logo.

Jest to szczegółowy instruktaż walki ze wszystkimi “niewiernymi”. Zaleca “terror wobec wrogów oraz ich posiadłości”. Można tam znaleźć instrukcje jak prowadzić wojnę na ziemiach chrześcijan, “jak prawidłowo spalić miasto”, “jak prawidłowo ścinać głowy jeńcom”, a nawet jak użyć broni nuklearnej, jeśli dostanie się ona w ręce dżihadystów.

Autorzy nakazują też w przypadku zdobycia miasta niewiernych “zniszczyć w nim wszelkie życie”, włącznie z wycięciem wszystkich drzew. Instrukcja pozwala też gwałcić uwięzione kobiety lub – jeśli ktoś woli – zmusić je do ślubu.


Jeden z egzemplarzy książki dostał się właśnie w ręce armii syryjskiej na zdobytych terenach na północ od Latakii. Na ziemiach nadal kontrolowanych przez Państwo Islamskie takich “poradników” jest z pewnością znacznie więcej.

Na razie nie ma oficjalnej reakcji władz Turcji na ten skandal. Nie ulega jednak wątpliwości, że fakt oficjalnego wydania tej książki w ich kraju oznacza dla Ankary totalną kompromitację.


podrecznik_mordu1


Czytaj także: Dziesiątki tysięcy ludzi w masowych grobach! Ziemia odsłania krwawe żniwo islamistów

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow