“Zrównam z ziemią każde miasto, które zdobędziemy idąc na Kijów!” (WIDEO)

By Dział: Armia i Wojna Polityka Przestępczość i Terror | 17 października 2016

“Za mojego przyjaciela Arsenija zabiję milion wrogów” – tak na wieść o śmierci w niedzielnym zamachu słynnego dowódcy separatystów Arsenija Pawłowa “Motoroli” zareagował drugie równie znany watażka separatystów Michaił Tołstych “Giwi”.

“Każde miasto, które zdobędziemy idąc na Kijów będę równał z ziemią!” – zagroził psychopata w rozmowie z rosyjskim portalem “News Front”. Najwyraźniej “Giwiemu” zaczynają puszczać nerwy. Trudno mu się jednak dziwić – nieoficjalnie w DNR mówi się, że to właśnie on będzie “następnym do golenia” po zabitym “Motoroli”.

“Tacy dowódcy jak “Motorola” czy “Giwi” zostaną zlikwidowani, gdyż stanowią dla Putina problem. Od początku powinni znać swoje miejsce, a jeśli go nie znają to powinni już to zrozumieć na smutnym przykładzie swoich towarzyszy, którzy za dużo gadali i zostali zabici” – mówił jeszcze w czerwcu Dmitrij Diemuszkin, założyciel rosyjskich organizacji nacjonalistycznych “Rosjanie” i “Słowiański Sojusz”.

Przypomnijmy, że “Giwi”, podobnie jak “Motorola”, groził wcześniej również Polsce. “Zwracam się do polskich władz. Przestańcie dostarczać tu broń i czołgi. Wszystko to zniszczymy. A potem przyjdziemy do was. Obowiązkowo przyjdziemy. Wszyscy, którzy najechali naszą ziemię, wszyscy umrą. Wszyscy, co do jednego” – ostrzegał.


Przypomnijmy, że w niedzielę 16 października wieczorem Arsenij Pawłow “Motorola” wraz ze swoim ochroniarzem został zabity w eksplozji zdalnie odpalanego ładunku, który podłożono w szybie windy jego domu w Doniecku.

Czytaj więcej o tym zamachu: Najsłynniejszy separatysta zabity! Groził Polakom, ale sam “odjechał windą”


Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow