Przerażające Trąby Apokalipsy na całym świecie! (WIDEO+AUDIO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 31 października 2016

Informacje o dziwnych przeszywających grozą dźwiękach przypominających potężne trąby nadchodzą już z całego świata. Wyjaśnienia uczonych brzmią mało wiarygodnie. Czy to apokaliptyczne trąby zwiastujące nadejście Sądu Ostatecznego?

Przypomnijmy, że w Apokalipsie św. Jana, siedem trąb ma zwiastować siedem plag, które spadną kolejno na ludzkość zanim nastąpi koniec świata i Sąd Ostateczny. Czy to proroctwo właśnie się zaczęło spełniać? Oto najnowsze nagranie ze Słowacji. Zarejestrowano je dwa tygodnie temu.

Ktoś mógłby powiedzieć, że to audiomontaż. Tyle, że podobne nagrania zaczynają napływać z całego świata i – co warto podkreślić – nie tylko z krajów chrześcijańskich, czy słynących ze szczególnej pobożności obywateli.


Widać, że robią je smartfonami przypadkowi świadkowie, widać też zaniepokojenie wielu innych ludzi dookoła, którzy z przerażeniem patrzą w niebo. Jedno więc nie ulega żadnej wątpliwości – to nie są fałszywki.

Pierwszy raz Trąby Apokalipsy usłyszano w Kijowie w sierpniu 2011 r. Nie było żadnej burzy, wszystko miało miejsce w biały dzień. Nagle nad blokowiskami rozległ się dźwięk, od którego ludziom włosy na głowie stanęły dęba.Potem informacje o identycznych zjawiskach zaczęły napływać z całego świata – z Australii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Malezji. Trąby słychać zarówno nad miastami i wsiami, jak i nad lasami czy górami. Nie przypominają niczego, co słyszano wcześniej.

Oczywiście jak zawsze kiedy pojawiają się takie przerażające informacje, do akcji włączają się “racjonalne” media i “naukowe autorytety”. I choćby nie miały zielonego pojęcia, co to naprawdę jest, to i tak będą starały się za wszelką cenę udowodnić, że to żadna Apokalipsa i “nie ma się czego bać”.

Ich zdaniem, dźwięk trąb to nie jest zjawisko nadprzyrodzone, tylko wiatr. Dowodzić tego ma fakt, że najczęściej pojawia się ono kiedy jest chłodno, a w pobliżu jest dużo naturalnych przeszkód, jak bloki, góry, czy lasy, które – gdy wieje na nie wiatr – działają jak trąby. A w zimnym powietrzu dźwięk szybciej się rozchodzi i jest bardziej donośny.

Można by zgodzić się na takie tłumaczenie, gdyby nie to, że trąby słyszano również przy pięknej, ciepłej pogodzie, bynajmniej nie zimą i nie tylko na terenach, gdzie jest dużo przeszkód. A ponadto, gdyby było to naturalne zjawisko to dlaczego pojawiło się nagle dopiero 5 lat temu, a wcześniej nikt czegoś podobnego nie słyszał?

Oto nagranie z ze stanu Alberta w Kanadzie:

A to z wielu innych miejsc na świecie:

Przypominamy cytat z Apokalipsy św. Jana: A siedmiu aniołów, mających siedem trąb, przygotowało się, aby zatrąbić. Pierwszy zatrąbił. A powstały grad i ogień – pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew i spłonęła wszystka trawa zielona.

Drugi anioł zatrąbił: i jakby wielka góra zionąca ogniem została w morze rzucona, a trzecia część morza stała się krwią i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń – te, które mają dusze – i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.

Trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy brzmi Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.

Czwarty anioł zatrąbił i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części i noc – podobnie.

A ujrzałem i usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, jak mówił donośnym głosem: “Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi z powodu pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają jeszcze trąbić!”

Piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię. I dano jej klucz od studni Czeluści. Szósty anioł zatrąbił: i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza, który jest przed Bogiem, mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: “Uwolnij czterech aniołów, związanych nad wielką rzeką Eufrat!”

I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na określoną godzinę, dzień, miesiąc i rok, by pozabijać trzecią część ludzi. Siódmy anioł zatrąbił, a w niebie rozległy się donośne głosy, mówiące: “Nastało nad światem królowanie Pana naszego i Jego Pomazańca, i będzie królować na wieki wieków”.

Czytaj także: Dziwne ostrzeżenie amerykańskiego banku: “Prawdopodobnie żyjemy w Matrixie”.

Reporters.pl [player id=8118]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow