Lew morski, który nie umie uszanować kobiety (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 2 listopada 2016

Na razie nie uchwalono jeszcze prawa pozwalającego postawić lwa morskiego “Bieniamina” przed sądem za molestowanie seksualne.

Od dawna wiadomo zresztą, że lwy morskie to stworzenia bardzo towarzyskie i śmiało lgnące do człowieka, pomimo że przez stulecia masowo zabijał on je w celu pozyskania oleju. Teraz, na szczęście, lwy morskie są już pod ochroną. Ten jednak zachował się naprawdę jak jakiś, nie przymierzając, lubieżny włoski polityk. Oto, co zrobił:

Równie zabawne jest, że jeden z serwisów społecznościowych zablokował nam to nagranie, uznając że zawiera ono “niedozwolone treści”. Możemy jednak wybaczyć “Beniaminowi” jego zachowanie, biorąc pod uwagę, że lwy morskie to naprawdę niezwykle sympatyczne stworzenia, które w dodatku błyskawicznie uczą się różnych sztuczek, bawiąc dzieciaki na całym świecie.


A że lwy morskie naprawdę lubią dzieci można przekonać się na kolejnym filmie. Oto jak jeden z nich zareagował na przewrócenie się małej dziewczynki:Zobacz także: Słonie na wakacjach (WIDEO)

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow