Dziwne znalezisko oficera MSW! Grzyb-gigant zakłóca radio i nie daje się sfotografować (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki Nauka i Odkrycia W popularnych | 13 listopada 2016

Takie znalezisko możliwe jest chyba tylko w Rosji.

Dziwny gigantyczny grzyb znalazł emerytowany oficer rosyjskiego MSW Siergiej Babajan w czasie spaceru na terenie wielkiej opuszczonej cegielni koło Krasnodaru – podaje tamtejsza telewizja i portale informacyjne.

Według tych doniesień grzyb-olbrzym wielkości 40 x 36 cm i wadze 9 kg wykazywał bardzo dziwne właściwości. Przez dwa dni… nie pozwalał się sfotografować. Wszelkie próby zrobienia mu zdjęcia kończyły się tym, że na fotografiach było dokładnie widać wszystko dookoła, natomiast zamiast grzyba widniała jedynie czarna plama.

Jednocześnie grzyb wyraźnie zakłócał fale radiowe – przy zbliżeniu do niego radio w samochodzie przestawało działać. Dopiero po 2-ch dniach grzybowi udało się w końcu zrobić zdjęcie. Zdaniem Babajana, dziwny grzyb “wchłonął w siebie jakąś energię z tego odludnego miejsca”. Wcześniej rosyjski oficer znalazł też w tej cegielni odłamek meteorytu.


Zdaniem niektórych badaczy, grzyb może “wchłonąć biologiczny ładunek zawierający ołów i miedź”. Żeby jednak nie dawał się sfotografować i zakłócał fale radiowe – to jest bardzo dziwne – przyznają naukowcy z Uniwersytetu Państwowego na rosyjskim Kubaniu.

A może należałoby sprawdzić, czy owa “stara cegielnia” rzeczywiście była nią w przeszłości i czy przypadkiem rosyjska armia nie prowadziła tam kiedyś jakichś swoich eksperymentów?Czytaj także: Przerażające Trąby Apokalipsy na całym świecie! (WIDEO+AUDIO)

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow