Politycy i prawnicy gwałcili niemowlęta! Masowe aresztowania pedofilów w Norwegii

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 21 listopada 2016

Norweska policja dokonała masowych zatrzymań – donosi The New York Times i lokalne media.

Według tych informacji, na chwilę obecną w aferę pedofilską w Norwegii zamieszanych jest co najmniej 51 osób. Policja potwierdza, że dochodziło do gwałcenia niemowląt. Jedna osoba przyznała się też do gwałcenia swoich dzieci.

Wiceszef norweskiej policji Gunnar Floystad przyznaje, że jest to największa afera pedofilska w historii kraju. Spośród podejrzanych aresztowano na razie 20 osób. Wśród nich są osoby powszechnie znane, z wyższym wykształceniem – prawnicy, politycy. “Verdens Gang” podaje, że w proceder zamieszany był też oficer policji.

Pedofile ci spotykali się m.in. na zamaskowanej w Internecie stronie, którą policja określa jako “Dark Room” – ciemny pokój, używając szyfrowanych połączeń i oprogramowania mającego zapewnić anonimowość i zatarcie wszelkich śladów.


Policja Norwegii, która prowadziła w tej sprawie śledztwo od 2015 r. po informacjach uzyskanych od FBI, skonfiskowała 150 terabajtów pornografii dziecięcej, na której widać seksualne przestępstwa wobec nieletnich. Wiadomo, że wcześniej FBI zdołała włamać się na pedofilskie strony i ustalić tożsamość ich właścicieli.

Na razie policja nie chce ujawnić żadnych nazwisk. Wkrótce może się jednak okazać, że mamy do czynienia z największych z dotychczasowych afer pedofilskich na świecie.


Czytaj także: Turcja legalizuje gwałt na nieletnich i pedofilię! Tłumy na ulicach


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow