Totalny odjazd! CNN każe Amerykanom nosić hidżaby w akcie solidarności z muzułmanami (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 30 listopada 2016

Amerykanie powinni nosić islamskie nakrycia głowy – hidżaby w akcie solidarności z muzułmankami, które obawiają się je zakładać – taki apel wystosowała prowadząca telewizji CNN Alisyn Camerota.

“Może ludzie powinni zacząć nosić muzułmańskie chusty jako wyraz solidarności. Nawet jeśli nie jesteś muzułmaninem. Tak jak na przykład ludzie golą głowy kiedy się z kimś solidaryzują” – wezwała prezenterka CNN w programie “New Day”, w którym tym razem lano łzy nad muzułmankami rzekomo atakowanymi w USA za noszenie hidżabów.

Zaledwie kilka godzin później islamski terrorysta z Somalii na Uniwersytecie Ohio w Columbus staranował ludzi samochodem i pociął nożem rzeźnickim 11-tu studentów, zanim został zastrzelony przez policjanta. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie.

Wcześniej islamski morderca Abdul Razak Ali Artan skarżył się w uniwersyteckiej gazecie i w Internecie na brak pomieszczeń do muzułmańskiej modlitwy na uczelni i na złe traktowanie muzułmanów na całym świecie. “Chciałem modlić się na otwartej przestrzeni, ale wszyscy się patrzyli” – narzekał.


Po tym krwawym ataku apel CNN o noszenie hidżabów nie znajdzie zapewne zbyt wielu entuzjastów w Stanach Zjednoczonych, choć nie wątpliwości, że wśród lewactwa znajdzie się wiele osób nim zachwyconych.

Tymczasem okazuje się, że wiele rzekomych ataków na muzułmanki, które część mediów w USA przedstawia jako skutek zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, zostało zwyczajnie zmyślonych w celach propagandowych.

Okazało się np., że 18-letnia studentka z Uniwersytetu Louisana-Lafayette została oskarżona o składanie fałszywych doniesień kiedy oskarżyła grupę zwolenników Trumpa o to, że kilka dni po wyborach “zwyzywali ją rasistowskimi obelgami i ukradli jej hidżab”.


Jednak mina współprowadzącego program w CNN Chrisa Cuomo, kiedy jego koleżanka ogłaszała pomysł noszenia hidżabów – jest bezcenna. Chcąc jakoś się do tego odnieść zaproponował więc inne rozwiązanie dla kobiet muzułmańskich, które obawiają się ataków. “Myślę, że trening samoobrony jest dobry dla wszystkich. Trzeba się przygotować na to, co może nadejść” – wezwał.

Czytaj także: Holandia zakazuje muzułmankom zasłaniania twarzy! (FOTO)

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow