ISIS planowało masowe otrucie przedszkolaków! “Chcę zgwałcić dziecko wrogów Mahometa”

By Dział: Przestępczość i Terror | 1 grudnia 2016

Wstrząsające informacje ujawniła niemiecka policja, która przechwyciła gryps wysłany przez islamistę z więzienia.

17-letni imigranci Mohammed O. (po prawej na zdjęciu) i Jusuf T. (po lewej), którzy odpowiadają przed sądem w Essen za dokonanie w kwietniu br. zamachu bombowego na sikhijską świątynię w tym mieście, planowali zbrodnię nieporównanie bardziej potworną – informuje tamtejsza policja.

Służbie więziennej udało się przechwycić gryps wysłany przez Mohammeda do jego kolegi Jusufa, który był przywódcą terrorystycznej grupy. Islamski psychopata proponuje w nim, aby dokonać masowego otrucia dzieci w przedszkolu, a następnie wysadzić się tam w powietrze samochodem z materiałami wybuchowymi.

“Czy mogę zabić dzieci w przedszkolu? Pracuję jako sprzedawca lodów, sprzedaję je ze swojego vana wielu dzieciom. Czy zgodnie z prawem Szariatu mogę użyć arszeniku, warfaryny, a najlepiej strychniny, żeby zabić dzieci?” – pyta Mohammed O.


Następnie zadaje swojemu przywódcy kolejne pytania: “Czy mogę potem dokonać Istis hadi Amaliya (samobójczego ataku bombowego) w tym przedszkolu, wjeżdżając tam moim vanem?” Potem prosi też o zgodę na “zgwałcenie dziewczynek wrogów Proroka Mahometa”.

Aby dobrze zaplanować zamach na dzieci Mohammed O. ponagla też swojego szefa, żeby kupił telefon komórkowy do utrzymywania kontaktu. Policja potwierdza, że w komórce aresztowanego Jusufa T. znaleziono wiele numerów sympatyków ISIS w Niemczech.


Najwyraźniej obaj terroryści – salafici byli przekonani, że unikną odpowiedzialności za wcześniejszy zamach i już planowali następny. Przypomnijmy, że Mohammed O. zdetonował bombę domowej produkcji w czasie ceremonii ślubnej w sikhijskiej świątyni w Essen w kwietniu br. Ranne zostały wtedy 4 osoby.


Terroryści, nazwani przez policję “grupą ze świątyni”, założyli swoją morderczą bojówkę kontaktując się przez komunikator Whatsapp. Bombę zbudowali z części swobodnie kupionych w sklepie internetowym Amazon – potwierdza szef policji w północno – zachodnim Essen Frank Richter.

Adwokat Jusufa T. – Burkhard Bahri zapewnia, że jego klient “doznał głębokiego przeobrażenia w areszcie tymczasowym i wyrzekł się salafizmu”. “On nie chce mieć z nim nic wspólnego i będzie szczerze zeznawać w sądzie” – obiecuje prawnik. Tymczasem trzecia osoba zatrzymana w związku z tym zamachem wyszła już na wolność.

Tymczasem Państwo Islamskie wezwało właśnie swoich wyznawców do dokonywania ataków terrorystycznych na całym świecie. Na opublikowanych nagraniach islamscy zbrodniarze pokazują jak “fachowo” podrzynać gardła, obcinać głowy, budować bomby. Swoje odezwy wygłaszają np. na tle ukrzyżowanych ludzi.

Czytaj także: Niemcy legalizują Policję Szariatu! Islamiści przejmą kontrolę nad ulicami (FOTO)

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow