I było wysadzać się w powietrze? W islamskim Raju zero dziewic. W zamian dadzą wam… 72 rodzynki! (WIDEO)

Amerykański kaznodzieja i znawca islamu David Wood totalnie zaorał islamską propagandę lewaków w USA.

Wood zwraca uwagę, że lewicowe środowiska i media w Stanach Zjednoczonych dosłownie stają na głowie by “odseksualnić islam” i uczynić go atrakcyjnym dla ludzi Zachodu. W wersji obiecującej w raju minimum 72 dziewice na głowę, a także pozwalającej mieć 4 żony, uprawiać seks z nieletnimi i gwałcić wzięte do niewoli kobiety, islam jest bowiem dla kultury zachodniej nie do przyjęcia.

W tym celu telewizja ABC News zaczęła przedstawiać w odcinkach “miękką i łagodną wersję islamu”, w której nie ma mowy o żadnych 72-ch dziewicach na głowę. Zdaniem jej “ekspertów”, w Koranie nie chodzi o dziewice – to pomyłka w tłumaczeniu. W rzeczywistości chodzi o… 72 rodzynki, które dostanie każdy zbawiony – podaje całkiem serio ABC News.

Problem w tym, że w wielu miejscach w Koranie dziewice te są dość dokładnie opisane – mają “piękne, czarne lśniące oczy i krągłe piersi”, “są cnotliwe”, a wcześniej “nie tknął ich żaden człowiek, ani dżin”. Oczywiście zbawieni będą z tymi dziewicami uprawiać seks. Takich opisów jest tam znacznie więcej.


Okazuje się jednak, że według lewackich dziennikarzy, chodzi wyłącznie o rodzynki, a nie o żadne dziewice. “Przyjmij islam i ożenisz się z cycatymi rodzynkami. Czy dla pudełka rodzynek naprawdę warto wysadzać się w powietrze? Nie lepiej pójść do spożywczaka?” – pyta więc kaznodzieja.

Zauważa też, że “pociąg seksualny do rodzynek jest o wiele bardziej dziwny niż pociąg seksualny do dziewic”. “To jest winogronofilia!” – ostrzega. “Od kiedy to zadaniem amerykańskiej telewizji jest wprowadzanie w błąd Amerykanów i pomaganie w promowaniu islamu?” – zastanawia się komentator. Oto całe nagranie (polskie napisy):


Czytaj także: No doprawdy… Radykalni przywódcy islamscy uprawiali na plaży seks pozamałżeński! (WIDEO)

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow