W USA atakują naszych piłeczkami do golfa!

By Dział: Ciekawostki | 15 grudnia 2016

Państwo Halina i Jerzy Wiśniewscy z Easton w Pensylwanii nie mają ani chwili spokoju – piłeczki golfowe nieustannie bombardują dach ich domu – donosi Associated Press.

Oburzających ataków golfistów – sadystów nie był w stanie powstrzymać nawet miejscowy sąd. Tylko od października na dom państwa Wiśniewskich spadło ponad 50 piłeczek golfowych wystrzelonych niecelnie z pobliskiej szkółki golfowej.

Poszkodowani zebrali je i ponownie zanieśli do sądu jako ewidentny dowód ich krzywdy. Piłeczki bombardują dom pomimo, że już wcześniej sąd nakazał golfistom przeniesienie się trochę dalej.

Tymczasem adwokat golfistów twierdzi, że dom oddziela od pola golfowego gęsty las, który skutecznie powstrzymuje piłeczki, zaś Polacy zebrali je licząc na to, że klub je od nich wykupi. Teraz obie strony sporu mają przedstawić swoje stanowiska na piśmie i wtedy zapadnie kolejny wyrok.


Równie zdumiewające jak sam golfowy problem państwa Wiśniewskich jest i to, że pisze o nim nie tylko Associated Press, ale także “Daily Mail”, “Washington Post” i szereg innych dużych mediów.

Podobny kłopot ma od dawna także mieszkaniec Ballarat w Australii, Collin Gottlieb. Tam piłeczki golfowe przelatują przez ulicę oddzielającą klub od domu i kilka razy trafiły go już w głowę.

Czytaj także: Feministyczna szajba: „Jak seksownie!” – to jest „grożenie i zastraszanie”


Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow