Islamista wtargnął do przedszkola w Austrii!

By Dział: Przestępczość i Terror | 21 grudnia 2016

Muzułmański imigrant wtargnął do przedszkola w Oberndorfie w północnej Austrii krzycząc, że jest terrorystą.

Według relacji przerażonych rodziców, ubrany na biało muzułmanin wbiegł na scenę w czasie odbywającego się przedstawienia jasełkowego. Krzyczał, że jest terrorystą, wzywał Allaha trzymając w ręku Koran i usiłując coś z niego recytować – podaje “Jihadwatch”.

Dzieci uciekły w popłochu. Na szczęście dwóm mężczyznom udało się obezwładnić islamskiego psychopatę, choć stawiał zaciekły opór. Wkrótce na miejsce przybyła policja, która ustaliła, że napastnik jest imigrantem z Somalii. On sam zeznał w czasie przesłuchania, że należy do “terrorystycznej organizacji Front al-Nusra”, odgałęzienia Al-Kaidy.

“Strasznie się bałam o naszą córkę. Przecież nie wiadomo, co taki człowiek mógł i zamierzał zrobić” – przyznaje  jedna z obecnych na przedstawieniu matek na portalu społecznościowym. Rodzice bali się, że w plecaku, który przyniósł ze sobą, mógł mieć jakąś broń. Okazało się, że były tam tylko ubrania.


Trochę dziwne jest natomiast to, że muzułmanin sam siebie nazwał nie np. “bojownikiem”, “żołnierzem Allaha” itp. tylko “terrorystą”, co nie jest dla islamistów typowe. Austriacka policja twierdzi, że mężczyzna cierpi na psychozę maniakalno – depresyjną.

Obawy o bezpieczeństwo dzieci w europejskich przedszkolach są natomiast jak najbardziej uzasadnione. Przypomnijmy, że niedawno niemiecka policja ujawniła, iż jeden z islamskich fanatyków planował masowe otrucie przedszkolaków w Essen. Czytaj: ISIS planowało masowe otrucie przedszkolaków! „Chcę zgwałcić dziecko wrogów Mahometa” (WIDEO).

Zobacz także: Polak zranił terrorystę z Berlina? Niemcy go przyjęli, choć wiedzieli, że jest groźny!


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow