“Ruski świat” leje się po mordach: lekarze psychiatryka kontra trzy siostry (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 22 grudnia 2016

Do zdumiewającego masowego mordobicia z udziałem policji doszło w Apatitach w Obwodzie Murmańskim.

Powodem gwałtownego konfliktu stał się… przekłuty balonik, a obie walczące strony łączyło jedno: były kompletnie narąbane. Wszystko zaczęło się w czasie imprezy firmowej, którą lekarze miejscowego szpitala psychiatrycznego urządzili sobie w tamtejszej kawiarni. Tymczasem przy sąsiednim stoliku świętowały imieniny cztery siostry, czyli o jedna więcej niż w dramacie Czechowa.

I rzeczywiście – dalszy rozwój wydarzeń był naprawdę dramatyczny, choć w stylu mającym już niewiele wspólnego z subtelną XIX-wieczną literaturą rosyjską. Najpierw paniom nie spodobała się muzyka, którą kazali sobie puszczać psychiatrzy. Ci – w odpowiedzi na “ostrą krytykę” – podeszli do stolika sióstr i… przekłuli im świąteczny balonik.

Takiej zniewagi nie można było, oczywiście, puścić płazem. Trzy krewkie siostry poderwały się od stołu (czwarta chwilowo leżała pijana) i rzuciły na psychiatrów. Rozpętało się piekło, gdyż po stronie lekarzy inicjatywę również przejęły panie. Mężczyźni, którzy usiłowali początkowo rozdzielić obie strony, zostali błyskawicznie pobici i wyeliminowani z walki.


Starcie z kawiarni przeniosło się na ulicę, gdzie pijane w sztok kobiece formacje szarżowały na siebie, ślizgając się po oblodzonym chodniku i tarzając w śnieżnych zaspach. Patrol policji, który przybył na miejsce, nie był w stanie ich poskromić – obie walczące strony zawarły chwilowy rozejm i wspólnie rzuciły się na policjantów.

Do rozgrywki wrócili też psychiatrzy – mężczyźni. Pilnie wezwano posiłki – dwa kolejne patrole policji, dwa patrole drogówki i patrol Gwardii Narodowej. Dopiero tym zmasowanym siłom udało się opanować sytuację. To już nagranie ze schyłkowej fazy starcia, czyli “puszkowania” ostatnich niedobitków:


Czytaj także: Morderczy głóg! Masowe zgony w Rosji! Zwołano posiedzenie rządu

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow