Tak rodzice wysyłają swoje małe córki na samobójczą śmierć! (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 22 grudnia 2016

W sieci pojawiło się wideo nagrane przez syryjskiego dżihadystę, który wraz z żoną przygotowuje swoje córki w wieku 7 i 9 lat do przeprowadzenia samobójczego ataku bombowego.

Wkrótce potem młodsza z tych dziewczynek weszła do komisariatu policji w Damaszku. Powiedziała, że się zgubiła i poprosiła o pomoc, a kiedy wokół niej zgromadzili się funkcjonariusze – ojciec zdalnie zdetonował na niej pas z ładunkami wybuchowymi. Według innej wersji – ona sama go zdetonowała.

W zamachu, który miał miejsce 16 kwietnia, rannych zostało 3-ch policjantów. Dziewczynka zginęła – donosiła rządowa agencja Sana. Nie był to zresztą pierwszy przypadek wykorzystywania dzieci do zamachów samobójczych przez psychopatów z Państwa Islamskiego. Organizacja terrorystyczna Boko Haram w Nigerii robi to często.

Na filmie widać, jak rodzice instruują swoje córki w jaki sposób mają się wysadzić w powietrze, matka przytula je i całuje na pożegnanie, ojciec trzyma je na kolanach. Nie wiadomo, co się stało ze starszą dziewczynką.


Czytaj także o innym “małym islamiście”: To było miłe, kochające dziecko. Matka zrobiła z niego małego mordercę (WIDEO, FOTO)

Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow