Trzymali małą dziewczynkę w drewnianym pudle z insektami! (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 22 grudnia 2016

Wszyscy o tym wiedzieli – nikt nie poinformował.

Rodzice “przechowywali” trzyletnią dziewczynkę w drewnianym 60-centymetrowym pudle pełnym pełzającego robactwa. Okrutne traktowanie dziecka przez małżeństwo zwyrodnialców wstrząsnęło mieszkańcami amerykańskiego miasteczka w stanie Indiana.

Jak podaje “The Sun”, policja aresztowała w tej sprawie aż 9-osób, w tym rodziców – 25-letniego Christophera Shorta, jego 42-letnią żonę – Donnę i drugą 18-letnią córkę, która z nimi mieszkała. Pozostałe 6 osób trafiło za kratki za to, że wiedząc o tym co się dzieje z dzieckiem, zataiły to nie informując żadnych służb.

Policja podaje, że dziecko leżało skulone w małym pudle, w którym roiło się od insektów, stojącym w salonie domu. Miejscowy szeryf Jeff Richwine przyznaje, że nikt w miasteczku nie chce rozmawiać z policją na ten temat.


“To jeden z tych przypadków, kiedy myślisz sobie: to nie może być prawda, nikt nie zamknąłby małej dziewczynki w pudle, to się nie mogło wydarzyć” – mówi szeryf. Policja nie podaje w jakim stanie jest obecnie dziecko, ale wiadomo, że żyje.

“The Sun” pisze, że zdarzenie to przypomina głośną niegdyś sprawę Josefa Fritzla w Austrii, który przez 24 lata trzymał swoją córkę Elisabeth w dźwiękoszczelnej piwnicy, regularnie ją gwałcąc. Więzienie to budował przez 6 lat. Aby się tam dostać trzeba było pokonać ośmioro drzwi, w tym zamykanych na zamek elektroniczny. Przypomnijmy, że Fritzl został skazany na dożywocie.

skrzynka_robaki


Czytaj także: Nauczycielka przez 18 lat nie wypuszczała syna z domu! “Myślałam, że rozmawiam z widmem”

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow