Szalona szarża pijanego Rosjanina po całym lotnisku! “Walczyłem o miłość” (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 23 grudnia 2016

Sceny jak z filmu. Pijany kierowca staranował swoją Ładą drzwi na lotnisko w Kazaniu i urządził szaleńczy rajd po całym terminalu, niszcząc wszystko na swojej drodze. Już wiadomo o co mu chodziło.

40-letni Rusłan Nurtdinow z miejscowości Nabiereżnyje Czełny uciekał swoim samochodem po całym terminalu, przez pół godziny wymykając się ścigającym go bezradnie na piechotę policjantom. Dotarł wszędzie – “zaliczył” kasy biletowe, halę odpraw i bramki kontroli paszportowej, siejąc panikę wśród pasażerów i personelu.

W końcu staranował rurę wodociągową, zatapiając cały terminal, po czym wyłamał kolejne drzwi i uciekł na drogę z lotniska. Nie zostałby prawdopodobnie w ogóle schwytany, gdyby nieoczekiwanie sam nie zatrzymał się dobrowolnie kilkadziesiąt metrów za terminalem i nie oddał w ręce policji.

Przesłuchiwany zeznał, że musiał zrobić to, co zrobił, gdyż “walczył o swoją miłość”. Tego dnia bowiem na lotnisko przylecieć miała jego ukochana i postanowił w taki właśnie sposób ją powitać. Skazano go na razie na 15 dni aresztu.


Jedna rzecz nie ulega wątpliwości kiedy patrzy się na te sceny bezradnego policyjnego pościgu za Ładą po całym lotnisku w Kazaniu: system bezpieczeństwa w ogóle tam nie istnieje. W przypadku ataku terrorystycznego masakra byłaby totalna. Na szczęście tym razem “szalona Łada” nikogo nie zabiła, ani nie zraniła.

Wszyscy zastanawiają się dlaczego widząc takie zagrożenie policjanci nie użyli broni palnej, którą mieli, nie strzelali nawet w koła. Oni sami tłumaczą, że nie strzelali w obawie, żeby nie trafić jakiejś niewinnej osoby na lotnisku.


Czytaj także: 7 lat łagru za jeden SMS sprzed 8 lat! W dodatku prawdziwy…

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow