Rozrywki “rosyjskiego świata”: miażdżenie niedźwiedzia ciężarówką i lokomotywą (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 28 grudnia 2016

Tak się “bawią” rosyjscy geolodzy w Jakucji.

Wiadomo już, że Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wszczął w tej sprawie śledztwo z paragrafu dotyczącego okrutnego traktowania zwierząt. Znaleziono ciężarówkę “Ural”, której użyto do rozjechania misia. Należy ona do pracowników zwiadu geologicznego, poszukujących złóż surowców w Jakucji.

Ustalono też, że zdarzenie, które sfilmowali i zamieścili w Internecie sami geolodzy, miało miejsce w Rejonie Bułuńskim. Na filmie widać jak z premedytacją rozjeżdżają oni uciekającego niedźwiedzia brunatnego, którego prawdopodobnie wcześniej wyczerpali pościgiem.


Nie jest to pierwszy przypadek rozjeżdżania niedźwiedzi w Rosji samochodami dla zabawy. Przypomnijmy wcześniejsze nagranie z Wysp Kurylskich. Widać na nim jak grupa Rosjan okrutnie znęca się nad niedźwiedziem, którego wcześniej celowo przydusili samochodem do ziemi.

“Daj nóż! Zarżnę go!” – słychać raz po raz zza kadru okrzyki jednego z sadystów. Drugi proponuje, aby najpierw niedźwiedzia zgwałcić. W końcu miś zdołał wyleźć spod samochodu i rzucił się na swoich oprawców, którzy jednak zdołali ukryć się w drugim samochodzie. Wiadomo, że wtedy niedźwiedziowi udało się uciec. Jego kolega w Jakucji nie miał tyle szczęścia.A to już kolejne takie bestialstwo w Rosji sprzed dwóch lat. Tym razem niedźwiedzia miażdży – świadomie i celowo – załoga elektrowozu. “Miażdż go, miażdż go! Jeeest!” – cieszą się maszyniści.

Zobacz także: Pies przez 2 dni ratował swoją „dziewczynę” przed rozjechaniem przez pociąg! (WIDEO)

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow