Imigrant kopnął w twarz 1,5-roczną dziewczynkę!

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 28 grudnia 2016

Banda syryjskich imigrantów zaatakowała autobus w niemieckim Augsburgu.

Szokujący wybuch agresji miał miejsce wieczorem w pierwszym dniu świąt – podaje “Bild”. W pewnym momencie do autobusu w rejonie miejskiego ratusza wsiadła grupa ok. 20 Syryjczyków. Zachowywali się agresywnie. Ich wściekłość wzbudził m.in. czyjś wózek z małym dzieckiem.

Zaczęli wieszać się na poręczach, skakać po całym autobusie i kopać innych pasażerów. Starsze osoby wpadły w panikę, co jeszcze bardziej zachęciło tych kretynów. W pewnym momencie jeden z nich celowo kopnął podeszwą buta w twarz półtorarocznej dziewczynki w wózku.

Kierowca zatrzymał pojazd i otworzył drzwi, nadjechało pogotowie. Wtedy imigranci zdjęli paski od spodni i zaczęli okładać nimi pasażerów. Zaatakowali też sanitariuszy. Dopiero kiedy zobaczyli, że przyjechało 12 policyjnych radiowozów – uspokoili się.


Oczywiście, jak zwykle, nikogo nie zatrzymano. Lekarze udzielili pomocy rannej dziewczynce. Na szczęście obrażenia twarzy nie okazały się groźne. Policja wszczęła – rychło w czas – dochodzenie i prosi, aby zgłaszali się świadkowie tego zdarzenia.

Czytaj także: Niemiecki polityk pomógł uciec terroryście z Berlina w obawie przed „rasizmem”

Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow