Taki protest w odpowiedzi na masową przemoc? Niemcy nie są już w stanie stawić oporu? (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 29 grudnia 2016

To przygnębiające, że jedyną grupą w Niemczech, która jest w stanie zorganizować jakikolwiek protest przeciwko masowej przemocy ze strony imigrantów są neofaszyści.

Policja w Kolonii zabroniła neofaszystowskiej Partii Narodowo – Demokratycznej (NPD) przeprowadzenia wiecu na głównym placu miasta, który rok temu był sceną masowych ataków islamskich imigrantów na kobiety. Policja powołała się na “poważne zagrożenie bezpieczeństwa, którego nie można powstrzymać w inny sposób”.

W odpowiedzi członkowie NPD wdrapali się na dach dworca kolejowego w Kolonii i wywiesili tam hasła wzywające do rekonkwisty oraz zaprzestania przyjmowania imigrantów przez niemieckie władze.

Jak widać na nagraniu, reakcja zwykłych ludzi była dość obojętna. Z całą pewnością nie da się tego nazwać “masowym protestem”. Dodajmy, że ma to miejsce w czasie kiedy w Niemczech raz po raz dochodzi do aktów przemocy i gwałtów ze strony imigrantów, a także po ostatnim wielkim zamachu terrorystycznym w Berlinie dokonanym przez Tunezyjczyka.


Z pewnością wiele osób z definicji nie popiera protestów organizowanych przez neofaszystów. Z drugiej strony – nikt inny w ogóle ich nie organizuje. Jeżeli w odpowiedzi na tak wielką przemoc mamy tylko takie protesty to można ocenić, że niemieckie społeczeństwo jest dziś psychologicznie bezbronne i nie potrafi stawić czoła zalewającemu kraj islamowi i terroryzmowi.

Dodajmy, że po masowych atakach na kobiety w Kolonii w czasie zabawy sylwestrowej na głównym placu miasta rok temu policja wszczęła 267 śledztw przeciwko 333 podejrzanym, z których miażdżącą większość stanowili imigranci.  Ostatecznie jednak akty oskarżenia sporządzono tylko przeciwko 30 osobom, co dobitnie ilustruje pasywność i bezradność policji.


W tym roku niemieckie władze zamierzają w Sylwestra wysłać na ulice Kolonii 1500 funkcjonariuszy – 10 razy więcej niż rok temu. Ustawiają też na niektórych ulicach zapory betonowe, aby powstrzymać ewentualne ataki terrorystyczne rozpędzonych ciężarówek.


Czytaj także: Imigrant kopnął w twarz 1,5-roczną dziewczynkę!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow