Tradycja nie ginie! Paryż nadal stolicą europejskiej rozpusty (FOTO)

By Dział: Ciekawostki Społeczeństwo W popularnych | 4 stycznia 2017

Wyniki badań nad seksem Paryżan każą zadać pytanie: kiedy oni w ogóle mają czas na pracę?

Statystyczny mieszkaniec Paryża miał 19-tu seksualnych partnerów. To o wiele więcej niż średnia dla całej Francji, która wynosi 11 – wynika z sondażu Francuskiego Instytutu Badania Opinii Publicznej.

Do “związków”, które trwały tylko jedną noc, przyznało się 66 proc. Paryżan i 50 proc. Paryżanek. Z kolei 44 proc. mężczyzn ujawniło, że zdarzyło im się spać z kimś, kogo imienia nawet nie znali. Podobne doświadczenia miało jednak tylko 14 proc. pań – tyle przynajmniej się do tego przyznało.

Natomiast udziałem w seksualnych “trójkątach” pochwaliło się 29 proc. Paryżan, a 22 proc. zaliczyło wręcz masowe orgie seksualne. Poza stolicą panują zdecydowanie bardziej konserwatywne zwyczaje – do “trójkątów” przyznało się tam 16 proc., a do orgii – 8 proc.


moulin_rouge

Nie dziwi więc, że Paryż jest także uznawany za “raj dla mniejszości seksualnych”. 13 proc. badanych oświadczyło w sondażu, że jest gejami, w czasie gdy w całej Francji przyznało się do tego tylko 7 proc. Z kolei 27 proc. mężczyzn w Paryżu deklaruje, że jest biseksualistami, w całym kraju jest ich 17 proc.


Znana od stuleci reputacja Paryża jako “Miasta Miłości”, czy też raczej “Miasta Rozpusty” została więc uratowana. Fakt, że w naszym coraz szybciej zmieniającym się świecie pewne rzeczy pozostają mimo wszystko niezmienne, można wręcz uznać za budujący. Taki “konserwatyzm” we francuskim stylu…


francja_erotyka1

A skoro już piszemy o seksie Francuzów, to trudno nie wspomnieć o bliskich przecież temu narodowi żabach, które – jak się okazuje – w dziedzinie seksu są równie pomysłowe: Przełom w badaniach nad seksem żab! Kamasutra wysiada przy Kermitsutrze.

Czytaj także: Słynny fotograf popełnił samobójstwo! Gwałcił nieletnie modelki? (FOTO)

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow