Murzyni-sadyści katowali upośledzonego by “wyrzekł się Trumpa”. “Pierd…ć białych ludzi!” (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 5 stycznia 2017

Wszystko transmitowali na żywo na Facebooku.

“Pierd…ć Trumpa!”, “Pierd…ć białych ludzi!” – słychać raz po raz na nagraniu, na którym co najmniej 4-ch Murzynów, w tym kobieta, przez wiele godzin bestialsko torturuje upośledzonego umysłowo człowieka, którego wcześniej porwali pod Chicago.

“To nagranie jest wstrząsające” – przyznaje rzecznik policji Anthony Guglielmi. “Jest odrażające. Zaczynasz się zastanawiać, co może sprawiać, że ludzie zaczynają komuś coś takiego robić” – dodaje inspektor Eddie Johnson.

Na nagraniu widać jak związany i zakneblowany taśmą mężczyzna jest raz po raz kopany i bity. W końcu oprawcy odcinają mu skalp. Potem każą pić wodę z sedesu. W pewnym momencie przykładają torturowanemu nóż i każą mu przekląć Donalda Trumpa. Cieszą się, że wideo rozejdzie się szeroko po Internecie.


Ofiara porwania to ok. 20-letni mężczyzna. Mieszkał na przedmieściach Chicago. Prawdopodobnie uczył się w tej samej klasie z jednym z porywaczy. Zwyrodnialcy schwytali go na ulicy i zawieźli kradzionym samochodem do miasta. Tam w jednym z mieszkań przy West Lexington męczyli go przez prawie dwie doby.

We wtorek po południu policjanci zobaczyli na ulicy mężczyznę idącego w lodowatym deszczu w samych szortach. Wyglądał na kompletnie zdezorientowanego. Z licznymi ranami zabrano go do szpitala. “Jest w szoku i na razie trudno jest się z nim porozumieć, żeby opowiedział szczegóły” – przyznaje szef policji Chicago Kevin Duffin.

Pomimo, że na nagraniu sypią się przekleństwa pod adresem Trumpa, policja z Chicago twierdzi, że nie była to zbrodnia motywowana politycznie. “Myślę, że to po prostu skutek głupoty” – mówi komisarz Johnson. Policja zatrzymała już czterech podejrzanych Murzynów. Są oni obecnie przesłuchiwani. W ciągu 24 godzin mają im zostać postawione zarzuty.


Czytaj także: Czarne zbrodnie na białych farmerach. Teraz mają, czego chcieli: głód i nędza (FOTO)

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow