To oni katowali chorego i krzyczeli: “Pierd…ć białych!” Ale CNN wie swoje: “to nie zło, to nie rasizm” (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 6 stycznia 2017

Gdyby to samo zrobili biali z Murzynem całe USA już by się dosłownie krztusiło z “rasistowskiego” oburzenia.

Prokuratura w Chicago postawiła już zarzuty czwórce tamtejszych Murzynów-sadystów, trojgu 18-latków i 24-latce, którzy porwali i torturowali upośledzonego umysłowo białego chłopaka, transmitując to jednocześnie na Facebooku. Oprócz porwania z użyciem broni i pobicia, oskarżono ich także o zbrodnię na tle nienawiści. Co ciekawe, nie dodano jednak słowa: “rasowej”.

Przypomnijmy, że Jordan Hill, Tesfaye Cooper, Brittany Covington i Tanishia Covington bili i kopali przez wiele godzin związanego chłopaka. Obcięli mu także skalp. Przez cały czas krzyczeli: “Pierd…ć białych ludzi!”, “Pierd…ć Trumpa!”.

Zmuszali też swoją ofiarę, żeby piła wodę z sedesu, a następnie przytknęli jej nóż, żądając aby “przeklęła Trumpa”. Wydawałoby się, że nienawiść na tle rasowym i politycznym jest w tym przypadku tak oczywista, że już bardziej być nie może.


Ale nie dla telewizji CNN. Jej komentator Don Lemon zapewnia, że to co zrobili ci ludzie – “nie było złem”. “Nie uważam, że to jest zło. Myślę, że to są młodzi ludzie i myślę, że wynieśli złe doświadczenia z domu” – ocenia przedstawiciel amerykańskiego mainstreamu.

Wtóruje mu inna komentatorka CNN, Symone Sanders. Według niej, “to nie była zbrodnia z nienawiści”, gdyż zbrodnia z nienawiści może być tylko wtedy, kiedy chodzi o czyjąś przynależność etniczną, płeć, czy religię, “ale nie ze względu na poglądy polityczne”. Tak więc krzyczenie “Pierd…ić Trumpa!” nie jest, jej zdaniem, przejawem nienawiści.


Na jakiej podstawie ta “wybitna” komentatorka CNN uważa też, że krzyczenie “Pierd…ić białych ludzi!” nie jest przejawem nienawiści rasowej? Trudno powiedzieć. Być może ma to jakiś związek z faktem, że sama jest Murzynką.


Również policja traktuje zwyrodnialców niezwykle wyrozumiale. Jej przedstawiciel Kevin Duffin mówi, że ci młodzi ludzie podjęli “głupią decyzję”. Policja również nie uważa, że było to przestępstwo na tle rasowym.

Zdaniem rzecznika policji Chicago Anthony’ego Guglielmi, mogło ono być związane z faktem niepełnosprawności ofiary. “Może chcieli coś wyłudzić od rodziny chłopaka?” – dodaje. Tyle, że z tryskającego nienawiścią rasową nagarnia absolutnie to nie wynika.

Starające się za wszelką cenę usprawiedliwić zwyrodnialców lewackie media w USA raz po raz nazywają ich “dziećmi” i nieustannie cytują babcię jednej z oskarżonych. Zapewnia ona, że jej wnuczka “miewa gorsze i lepsze dni, ale jest dobrą osobą i w rzeczywistości nie jest taka jak w tym nagraniu”.

Cóż, ktoś mógłby w ten sam sposób powiedzieć, że biały 21-latek Dylan Roof, który w 2015 r. zastrzelił 9-ciu Murzynów w kościele w Charleston, też miał akurat “gorszy dzień”, a tak naprawdę wcale nie był zły. Bardziej absurdalnego tłumaczenia nie można chyba sobie wyobrazić.

Zobacz nagranie z torturowania białego chłopaka przez Murzynów i przeczytaj jak do tego doszło (WIDEO).

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow