Dzielny saudyjski glina rozwala dwóch terrorystów z kałachami (WIDEO, FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 11 stycznia 2017

Miał tylko zwykły pistolet, ale od czego głowa?

W Arabii Saudyjskiej policjant Jeeran Awaji został w czasie patrolu zaatakowany przez dwóch terrorystów tzw. Państwa Islamskiego. Prawdopodobnie chcieli oni porwać jego radiowóz, aby następnie użyć go do zamachu.

Obaj napastnicy mieli karabiny maszynowe AK-47, on – tylko pistolet. W otwartej wymianie ognia nie miałby najmniejszych szans. Postanowił więc wziąć ich podstępem. Kiedy dżihadyści biegli w jego stronę zasypując go seriami, udał że został trafiony i przyczaił się za maską samochodu.

Terroryści byli przekonani, że go zabili i zamierzali już wsiąść do auta, kiedy policjant przeładował broń, wyskoczył zza maski i z bliskiej odległości położył ich trupem na miejscu. Jeden dżihadysta zginął za kierownicą samochodu, drugi – na ulicy.


W ten sposób sprytny policjant uratował zapewne życie wielu ludziom, gdyż okazało się, że obaj napastnicy mieli na sobie pasy z materiałami wybuchowymi i najwyraźniej zamierzali wysadzić się w powietrze w jakimś zatłoczonym miejscu. Funkcjonariusz został w tej strzelaninie ranny, ale na szczęście tylko lekko – wraca do zdrowia w szpitalu.

Nagranie to pokazuje przy okazji słabe wyszkolenie bojowe islamskich psychopatów. Skuteczni są na ogół tylko kiedy atakują z broni maszynowej bezbronnych ludzi w kawiarniach czy sklepach. Kiedy dochodzi do konfrontacji z profesjonalistą – są na ogół do niczego.


policjant_saudyjski

Zobacz także: Szalona szarża „pojazdów Mad-Maxa” ISIS na wojska Kurdów. „Abu Hajaar, co robisz, do cholery!” (WIDEO)

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow