Dom Trumpa wystawiony na sprzedaż! (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki Gospodarka i Pieniądze | 18 stycznia 2017

Ktoś reflektuje?

W Nowym Jorku wystawiono na sprzedaż dom, w którym swoje szczęśliwe dzieciństwo spędzał obecny prezydent-elekt Donald Trump – donosi “New York Times”.

Dwupiętrowy budynek na Queensie w stylu Tudor zbudował ojciec Donalda Trumpa, Fred w roku 1940. Dom o powierzchni 232 m2 składa się m.in. z pięciu sypialni i czterech łazienek, ma zimowy sad i kominek. Powiedzmy, że od biedy da się jakoś w tym żyć.

Mały Donald spędził w nim 4 pierwsze lata swojego życia, aż do 1950 r. kiedy rodzina przeprowadziła się do innego domu, położonego zresztą niedaleko. W tym czasie Fred Trump, który zainwestował odziedziczone po swoim ojcu 582 tys. dolarów w nieruchomości, zaczynał już nieźle prosperować. W chwili śmierci w 1999 r. jego majątek wyceniano już na 250-300 mln USD.


Dom Trumpów wystawiono po raz pierwszy na sprzedaż na jesieni ubiegłego roku, ale prawdopodobnie w związku z trwającą w tym czasie kampanią prezydencką aukcję odwołano. W końcu sprzedano go w grudniu za 1,4 mln USD przedsiębiorcy od nieruchomości, który teraz postanowił spieniężyć dom za 1,55 mln USD, licząc na wzrost ceny dzięki popularności Trumpa.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to powinien się spieszyć, gdyż w jednym z talk show sam Trump nie wykluczył, że może chcieć teraz odkupić dom, w którym spędził wczesne dzieciństwo.


Czytaj także: Chcesz mieszkać z demonami? Dom w Amityville znowu na sprzedaż (FOTO)

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow