Imigranci urządzili wielogodzinną transmisję ze zbiorowego gwałcenia kobiety!

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 23 stycznia 2017

Grupa uzbrojonych imigrantów napadła w sobotę wieczorem na dom w szwedzkim mieście Uppsala i przez wiele godzin gwałciła tam kobietę, transmitując to jednocześnie na Facebooku – podaje szwedzki dziennik “Aftonbladet”.

Policję zaalarmowała kobieta, która natknęła się na tę transmisję w Internecie i z przerażeniem obserwowała ją na zamkniętej facebookowej grupie, na której jest 60 tys. osób. “Napastnicy zerwali ubranie z ofiary i kolejno się na niej kładli” – relacjonuje transmisję 21-letnia Josefine Lundgren.

Dopiero po kilku godzinach, w niedzielę rano, na transmisji pojawili się umundurowani policjanci, którzy weszli do mieszkania i aresztowali trzech imigrantów – gwałcicieli. Są oni przesłuchiwani, a kobietę zabrano do szpitala. Mieszkanie w Uppsali badają specjaliści od kryminalistyki.

“Początkowo myślałem, że ten gwałt to jakiś głupi zainscenizowany żart. Jak można coś takiego zrobić dziewczynie? Jak można z tym potem żyć? To jest totalnie chore” – oburza się świadek transmisji, cytowany przez gazetę. Ale były też inne komentarze pod transmisją. “Trzech na jedną. Ha, ha, ha” – cieszył się jakiś debil, Momme Najmudin, sądząc po nazwisku – również imigrant.


W pewnym momencie oprawcy posadzili bliską już utraty przytomności kobietę przed kamerą i kazali jej powiedzieć, że nie została zgwałcona. Marcus Svensson z policji w Uppsali potwierdził, że funkcjonariusze dysponują już kopią transmisji. “Jest też kilku świadków, którzy się z nami skontaktowali” –  potwierdza w rozmowie ze szwedzką telewizją SVT.

Trzej aresztowani imigranci mają 18, 20 i 24 lata. Ich ofiara – 30 lat. Policja jak ognia unika podawania narodowości imigrantów. Ale nieoficjalnie wiadomo, że są imigranci z Bliskiego Wschodu. Najstarszy z gwałcicieli miał już wcześniej oskarżenia o handel narkotykami i brutalny napad. Ale najwyraźniej ktoś uznał, że może on nadal chodzić na wolności.


Dodajmy, że w grudniu 2015 r. – również pod Uppsalą – aresztowano 5-ciu Afgańczyków, którzy sterroryzowali w lesie 15-letniego chłopaka nożem, a potem go gwałcili. Czytaj także o innym brutalnym zbiorowym akcie przemocy w Szwecji: „Szaszłykarnia grozy”! Miłośnicy imigrantów założyli im knajpę. Policjanci zdrętwieli, gdy zeszli do piwnicy.


Przypomnijmy, że jest to już drugi w ostatnim czasie szokujący przypadek transmitowania przemocy wobec białych w Internecie. Wcześniej młody mężczyzna został porwany przez czwórkę murzynów w Chicago, którzy torturowali go przez wiele godzin, również transmitując to na Facebooku.

Pomimo, że krzyczeli oni w tym czasie: “Pier*ć białych!” policja nie uznała tego za zbrodnię rasistowską, a komentatorzy CNN stanęli nawet w obronie murzynów – zwyrodnialców.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow