20 lewaków skatowało na ulicy kobietę! Aż trudno uwierzyć, za co… (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 26 stycznia 2017

“Zabijemy cię, świnio!” – krzyczeli “antyfaszyści”, który skatowali kobietę na ulicy hiszpańskiego miasta Murcja.

Ich wściekłość wzbudziło to, że 20-latka miała na ręku bransoletkę z flagą Hiszpanii. Do ataku doszło w niedzielę przed miejscowym koktajl-barem, do którego kobieta wybrała się ze znajomymi. Najpierw zaczepiła ją i popchnęła jedna lewaczka, a następnie rzuciła się cała 20-osobowa zakapturzona banda – donosi Breitbart.

Wśród wielu ciosów ofiara została także kopnięta w głowę. Nie należała do żadnej partii. Jej jedyną “winą” było to, że miała na ręku bransoletkę z hiszpańską flagą. “Skatowali mnie bo chcą, żeby ludzie przestali nosić symbole narodowe” – mówi kobieta, która ma rany głowy, twarzy i wybite zęby.

Skatowaniem jej lewacy chwalili się potem i świętowali ten “udany atak” w mediach społecznościowych. Policji udało się schwytać 7-miu “antyfaszystów”. Okazuje się jednak, że zostali oni już wypuszczeni na wolność!


Funkcjonariuszy najbardziej zdumiało, że wśród nich jest niejaki Alejandro Espín Sogo, który rok temu kandydował na deputowanego w miejscowych wyborach lokalnych z partii Zjednoczona Lewica.

Najwyraźniej nic tak dobrze nie jednoczy lewicy jak katowanie bezbronnych kobiet. “Atakowanie dużym stadem jest charakterystyczne dla tutejszych samozwańczych “antyfaszystów” – przyznaje miejscowy policjant w rozmowie z “La Gazeta”.

“To jest potworne zło. musi zostać ukarane z całą surowością” – oświadczył na konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych Hiszpanii Juan Ignacio Zoido. Przyznaje on, że w ostatnich latach lewacki ekstremizm w kraju narasta bardzo szybko i stanowi już zagrożenie dla całego narodu. O jakiej “surowości” może być jednak mowa, skoro tych bandytów puszczono wolno?


Tymczasem organizacje feministyczne w Hiszpanii milczą. Pewnie gdyby ofiarą takiego brutalnego ataku padła muzułmanka podniosłyby już krzyk na całą Europę. Co więcej – w obronie lewackich zwyrodnialców wystąpili niektórzy aktywiści polityczni i “ludzie kultury”.

Aktor Willy Toledo, znany ze swoich lewackich sympatii, nazwał ofiarę “ludzkim śmieciem”. “Wystarczyłyby trzy kobiety, żeby nakłaść w jej paskudną gębę. Bez wątpienia na to zasłużyła” –  oświadczył aktor cytowany przez “Daily Stormer”.

Agresja lewaków to także skutek fałszywej historii, której uczy się dzieci w zachodnich szkołach od czasów Związku Sowieckiego, który po II wojnie przekonał światową opinię publiczną, że nazistowskie ludobójstwo było wynikiem działania prawicy. A przecież hitleryzm był faktycznie zjawiskiem dogłębnie lewicowym – zauważają hiszpańscy obserwatorzy.

Zobacz także jak lewacy w Waszyngtonie pobili kilka dni temu prawicowego działacza Richarda Spencera (WIDEO).

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow