Wielka Brytania: połamali żebra i wybili zęby 13-latkowi z Polski!

By Dział: Przestępczość i Terror | 26 stycznia 2017

Przez prawie rok ciułał kieszonkowe na wymarzony motor. Brutalnie mu go odebrali.

O szokującym akcie agresji w Wisbech donosi lokalny portal Wisbech Standard. Ofiarą ataku padł 13-letni chłopiec z Polski.

Jego matka mówi, że przez wiele miesięcy odkładał kieszonkowe, żeby kupić sobie wymarzony motocykl offroadowy Suzuki. Kiedy nazbierał 600 funtów wybrał się nim na pierwszą przejażdżkę. Koło Thomas Clarkson Academy na Corporation Road zaczepiło go dwóch mężczyzn w wieku 20-25 lat.

“Skopali go, uderzyli w twarz i przejechali go jego własnym motocyklem, następnie uciekli. Początkowo nie mógł nawet zrozumieć, co się stało. Był w szoku. Leżał na chodniku, płakał i krzyczał, a z ust leciała mu krew. Ma dotkliwe potłuczenia, połamane żebra i dwa wybite zęby” – mówi jego matka.


Chłopca zabrano do miejscowego szpitala, gdzie został opatrzony. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wkrótce będzie znowu mógł wrócić do szkoły.

Miejscowa policja wszczęła w tej sprawie śledztwo i apeluje o zgłaszanie się świadków tego napadu, który miał miejsce w niedzielę 22 stycznia ok. godz. 16:45. Zadzwonić można na anonimową linię policyjną 0800 555 111.

Czytaj także: Pakistańczyk 13 lat więził, bił i gwałcił kobietę, sprzedał jej dzieci. Zero kary. Gdzie? W Wielkiej Brytanii!


Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow