Coś uniosło się nad miastem w Meksyku! Dziwne dźwięki nad San Diego (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki | 1 lutego 2017

Zarejestrowały to kamery monitoringu. I nie jest to bynajmniej Słońce.

Dziwne zjawisko zaobserwowano w mieście Puebla de Zaragoza w Meksyku, położonym w dolinie otoczonej przez cztery wulkany. Jeden z nich to Iztaccihuatl. To właśnie z niego uniosła się nad miasto tajemnicza lśniąca kula. Nagrały ją m.in. 24 stycznia br. o godz. 18:46 kamery monitoringu umieszczone na jednym z najwyższych budynków w mieście.

Iztaccihuatl to trzeci co do wysokości szczyt kraju. Lśniąca kula uniosła się z jednego z jej wierzchołków – Pecho o wysokości 5230 m. Najwyraźniej była to kula ognia. Przez 50 sek. przeleciała nad centrum 2-milionowego miasta w godzinach szczytu.


Co ciekawe, tego samego dnia w Kalifornii miało miejsce równie tajemnicze zjawisko. Ok. 15:00 czasu lokalnego mieszkańcy Sand Diego i okolic usłyszeli głośne dźwięki przypominające potężne wybuchy. Przerażeni ludzie dzwonili do lokalnych mediów, ale nikt nie był w stanie wyjaśnić, co się dzieje.

Zjawisko to trwało kilka godzin. Pytani przez dziennikarzy przedstawiciele amerykańskiej armii i lotnictwa zaprzeczyli jakoby w tym rejonie prowadzone były jakiekolwiek ćwiczenia wojskowe lub dokonywano wielkich eksplozji.

Naukowcy obawiają się najgorszego: odgłosy wybuchów mogły być spowodowane ruchami płyt tektonicznych w tym niezwykle narażonym na trzęsienia ziemi regionie. A to nie wróży dobrze Kalifornii.


Przypomnijmy, że sejsmolodzy ostrzegają, iż w najbliższym czasie region ten może nawiedzić trzęsienie ziemi o niespotykanej sile. Czytaj: Coraz groźniej trzęsie w Kalifornii! Uczeni radzą szykować się na najgorsze (WIDEO).

Czytaj także: Przerażające Trąby Apokalipsy na całym świecie! (WIDEO+AUDIO)

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow