Zebra porwała pracownika ZOO! (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 2 lutego 2017

Oto do czego jest zdolna czarno – biała czterokopytna kiedy się wkurzy.

Atak miał miejsce w Chimelong Safari Park w chińskim Katonie. Nagrali go turyści. Na filmie widać jak rozwścieczona zebra przewraca mężczyznę, a następnie ciągnie go w krzaki, gdy inni pracownicy ZOO bezskutecznie usiłują z kijami w rękach odbić swojego kolegę z rąk, a raczej z zębów napastniczki.

O co poszło i dlaczego zebra chciała zaciągnąć mężczyznę w krzaki – nie wiadomo. W każdym razie przetrzymywała go tam kilka minut zanim w końcu udało się go wyzwolić. Władze ZOO podały, że pracownik nazywa się Li i na szczęście w wyniku starcia z zebrą doznał tylko niewielkich obrażeń.


Pracownicy chińskich ogrodów zoologicznych przyznają, że ostatnio zwierzęta stały jakieś bardziej agresywne. Zaledwie kilka dni temu turysta został zmasakrowany na śmierć w ZOO w Ningbo przez trzy tygrysy na oczach przerażonej żony i dziecka. Trzeba jednak przyznać, że sam wlazł tygrysom w paszczę, kiedy usiłował przeskoczyć przez płot bez biletu.


Przypomnijmy, że w temacie przebiegłych zachowań zwierząt pisaliśmy już wcześniej o Bobrze-terroryście, który wziął zakładnika.


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow