Poziom kretynizmu: 100%. Tak lewactwo pierze mózgi dzieci w niemieckiej telewizji (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 5 lutego 2017

Imigranci to “świetnie wyedukowani specjaliści”, a Francja sama jest winna islamskiemu terroryzmowi. Taką propagandę serwuje niemieckim dzieciom publiczna telewizja ZDF w serii specjalnych kreskówek promujących przyjmowanie imigrantów.

Oto kilka najbardziej kretyńskich i kłamliwych cytatów: “Naukowcy mówią, że to bardzo ważne, aby jak najwięcej uchodźców i imigrantów przybywało do Niemiec”, “wielu uchodźców jest świetnie wyedukowanych, studiowało na uniwersytetach i są specjalistami”, “oni pomogą nam rozwiązać problem braku pracowników i zarobimy podwójnie na płaconych przez nich podatkach”.

“To czy będziemy z nimi miło żyć, zależy od postawy samych Niemców”, “jeśli ich miło przyjmiemy, to szybciej poczują się komfortowo” – przekonuje dzieci niemiecka telewizja. Nazywa też “przesądem” informacje, że przyjmowanie imigrantów dużo kosztuje.

Przypomnijmy, że według danych Niemieckiej Agencji Pracy z października ub. roku, tylko co 10-ty imigrant znalazł stałą pracę, pozostali wolą siedzieć na zasiłkach. Tylko w ciągu roku Niemcy wydały na utrzymanie imigrantów prawie 6 mld USD. Minister finansów przyznał, że idzie na to cała nadwyżka budżetowa.


To nie jedyne mindfucki dla dzieci wyprodukowane przez niemiecką telewizję publiczną. W kolejnym przekonuje ona je, że winni islamskiemu terroryzmowi we Francji są sami Francuzi, gdyż wcześniej mieli kolonie na całym świecie.


Najpierw dzieciom tłumaczy się, że Francja siłą zajęła inne “państwa”, zabrała tam ludziom wszystko i dlatego stali się oni “strasznie biedni”. “Teraz wielu ludzi, którzy przyjeżdżają stamtąd do Francji w nadziei na lepsze życie mieszka w biednych dzielnicach, nie mają pracy i dlatego się złoszczą. Ale ich jedyną nadzieją jest ich religia – islam” – tłumaczy dzieciom niemiecka propaganda.


“Pamiętając o okropnych rzeczach, które im robili Francuzi, niektórzy z nich tak się gniewają, że stają się gwałtowni w imię swojej religii. Te grupy walczą z każdym, kto ma inne zdanie. Często robią to z użyciem siły” – przyznaje niemiecka telewizja, jednak ani razu nie padają w niej słowa “zbrodnia”, ani “terroryzm”.

Z kolei w trzecim filmie – oprócz szlachetnego namawiania dzieci do zbierania darów dla uchodźców – telewizja zachęca je też, aby jak najwięcej przebywały w towarzystwie imigrantów. Ciekawe co na to rodzice, biorąc pod uwagę liczbę gwałtów, mordów i rabunków dokonywanych przez imigrantów w Niemczech?

Czytaj także: Niemiecki obłęd! Ujawniła, że imigranci masowo kradną zasiłki. Wyrzucili ją za to z pracy

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow