“Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed…” Szwedzki policjant ujawnia zbrodnie imigrantów!

Rzucili mu się za to do gardła i zwolnili z pracy. Ale taka jest naga prawda: przytłaczającej większości najcięższych przestępstw w Szwecji dokonują imigranci. Oto co ujawnia Peter Springare – inspektor śledczy z Örebro z 47-letnim stażem. Jego wpisy na Facebooku publikują Daily Express i Breitbart.

“Jestem cholernie zmęczony. To co tu napiszę nie będzie politycznie poprawne, ale mam to gdzieś. O takich sprawach nie wolno mówić nam, zatrudnionym przez państwo. Może to grozić końcem kariery zawodowej i utratą zarobków. Nawet jeśli jest to czysta prawda” – pisze Springare.

“Nasi emeryci żyją na kolanach, szkoły to jeden wielki chaos, służba zdrowia stała się piekłem, policja jest kompletnie zniszczona. Wszyscy wiedzą czemu, ale każdy boi się powiedzieć głośno dlaczego tak jest” – przyznaje policjant.

Jego zdaniem, Szwecja nadal żyje mitem wspaniałego społeczeństwa, które ma niewidzialne zasoby i jest jedyną politycznie poprawną alternatywą dla dysfunkcjonalnego religijnego świata.


“No to zaczynamy. Oto czym się zajmowałem od poniedziałku do piątku w tym tygodniu. Gwałt, gwałt, rozbój, brutalny napad, gwałt z pobiciem, gwałt, wymuszenie, szantaż, napad, przemoc wobec policji, groźby wobec policji, przestępstwo narkotykowe, narkotyki, zabójstwo, usiłowanie zabójstwa, znów gwałt, znów wymuszenie.

Podejrzani: Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, i znów, i znów i… Christoffer. Co? Naprawdę? Tak! Jedno szwedzkie imię przewinęło się na marginesie sprawy narkotykowej. Potem znowu Mohammed, Mahmod Ali i tak dalej.

Kraje, które przewijały się w tym tygodniu: Irak, jeszcze raz Irak, Turcja, Syria, Afganistan, Somalia, Somalia, znowu Syria, znowu Somalia, nieznany kraj pochodzenia, nieznany kraj, Szwecja. Połowy podejrzanych w ogóle nie jesteśmy pewni bo nie mają żadnych ważnych dokumentów. Najczęściej kłamią w kwestii swojego pochodzenia i tożsamości.


Mówimy tutaj tylko o gminie Örebro. Dochodzenia w sprawach tych przestępstw wyczerpują w 100 proc. nasze możliwości. Tak to wygląda teraz i przez ostatnie 10-15 lat” – pisze na Facebooku funkcjonariusz i dodaje, że jego wersja “nie jest zbieżna z opinią szwedzkiej Rady Zapobiegania Przestępczości, ani innych lewicowych kryminologów wypowiadających się publicznie”.

Jak zareagowała lewacka opinia publiczna i władze na te ujawnione przez Springare’a fakty? Zwaliła się na niego wściekła fala oskarżeń o rasizm, złożono na niego donos do prokuratury. “Mam to gdzieś, wkrótce i tak odchodzę na emeryturę po 47 latach pracy w policji” – pisał Springare. Tyle, że właśnie – tuż przed emeryturą – został za swoje publikacje zwolniony z pracy.

“Jeżeli nie możesz dyskutować o problemie przestępczości wśród imigrantów bo zostaniesz oskarżony o rasistowską propagandę, to sytuacja jest bardzo zła” – pisze policjant i zaprzecza jakoby był rasistą. Co więcej – wyraża poparcie dla uporządkowanej i kontrolowanej imigracji.

“Nie zmienia to faktu, że jestem bardzo zaniepokojony przestępczością imigrantów – kryminalistów, którzy gwałtownie przeciążają i wkrótce załamią nasz system prawny. Problem w tym, że nikt ze mną nie chce o tym rozmawiać” – przyznaje funkcjonariusz.

Nie jest on zresztą jedyną osobą, na którą rozpoczęto w Szwecji nagonkę za ujawnienie prawdy o katastrofie, która ma miejsce na naszych oczach. Czeska blogerka Katerina Janouch została oskarżona o “szerzenie rosyjskiej propagandy”, gdyż napisała, że… zainteresowanie nauką strzelania zostało wywołane tym, iż ludzie boją się o swoje bezpieczeństwo.

Przypomnijmy, że zgodnie z opublikowanym w ubiegłym roku raportem, już 55 miast w Szwecji jest tzw. strefami no-go, gdzie kwitnie zbrodnia, a policja nie jest w stanie nawet tam wejść. Atakowane są tam również służby ratunkowe i karetki pogotowia. W tej sytuacji średnio dziennie porzuca służbę 3-ch funkcjonariuszy.

Jedną z takich stref no-go jest wielkie miasto Malmö, które faktycznie całkowicie kontrolują już przestępcy. Czytaj: Stan wojenny w Szwecji? Gangi przejęły miasto!

Czytaj także: Poziom kretynizmu: 100%. Tak lewactwo pierze mózgi dzieci w niemieckiej telewizji (WIDEO)

Przypominamy, że możesz teraz szybko i wygodnie przeglądać sześć polskich serwisów informacyjnych na raz na nowej platformie 5Portali+1.

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow