Lewica w USA toczy heroiczny bój o dostęp do kibla! “Za chwilę będzie za późno”

By Dział: Społeczeństwo | 7 lutego 2017

A jeśli paniom nie pasuje obecność facetów w damskiej toalecie – 250 mln USD kary.

Tyle właśnie może bowiem stracić amerykański stan Karolina Północna w wyniku swojego “zacofania”, z powodu którego uparcie nie chce zgodzić się na korzystanie z damskich toalet publicznych i pryszniców przez mężczyzn – genderowców i vice versa – z męskich toalet i pryszniców przez panie, które uważają się za facetów.

W odróżnieniu od innych – “postępowych” – stanów, zdominowane przez Republikanów władze Karoliny Północnej, powołując się na ochronę tradycyjnych wartości, uchwaliły w marcu ub. roku tzw. ustawę House Bill 2, która stanowczo zabrania takich kiblowych ekscesów. Uzasadnienie było proste: zdecydowana większość kobiet nie życzy sobie mężczyzn w swojej toalecie.

W reakcji na to lewicowe organizacje dosłownie zawyły ze wściekłości. Podniósł się tradycyjny krzyk o dyskryminacji lesbijek, gejów, transwestytów i wspomnianych genderowców.


I na krzyku by się może na razie skończyło, gdyby nie planowane w Karolinie Północnej na 2022 r. wielkie mistrzostwa NCAA – amerykańskiej federacji atletycznej z udziałem wszystkich wyższych uczelni.

To sportowe wydarzenie, które przyciąga miliony kibiców i telewidzów, szczególnie miłośników koszykówki, miało objąć aż 133 miasta Północnej Karoliny i przynieść jej zysk w wysokości 250 mln USD. Ale prawdopodobnie nie przyniesie.

Zdominowane przez lewaków władze NCAA nie zgadzają się bowiem na zakazywanie genderowcom dostępu do dowolnie przez nich wybranej toalety i postanowiły ukarać Karolinę Północną, pozbawiając ją nie tylko roli gospodarza, ale w ogóle udziału w tych mistrzostwach.


“W związku z prawem dotyczącym toalet NCAA postanowiła wykluczyć kandydaturę Północnej Karoliny. W najbliższych dniach nasz turystyczny przemysł sportowy zostanie zmiażdżony. Poniesiemy ogromne straty” – ostrzega szef miejscowego związku sportowego Scott Dupree.

Korzystając z wybuchu paniki lokalni senatorowie z Partii Demokratycznej postanowili wykorzystać moment i aby ratować sytuację proponują natychmiast unieważnić w głosowaniu “toaletowy zakaz”. Chce tego również gubernator z tej partii Roy Cooper. “Za chwilę będzie już za późno” – ostrzega.

Może się więc okazać, że pod tak potężną presją finansową kobiety i mężczyźni zostaną zmuszeni do wspólnego korzystania z toalet i pryszniców.

Czytaj także: Małym dzieciom pozwolono zmieniać płeć jednym kliknięciem myszy!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow