Francuscy policjanci przebierają się za muzułmanki by tropić przestępców! Lewica wściekła (WIDEO)

Gliniarze w arabskich sukienkach wykazują się wielką skutecznością. Środowiska lewicowe protestują.

Jak donosi France24, aby skutecznie ścigać handlarzy narkotyków policjanci w Marsylii zakładają dżalabije – długie tuniki noszone przez konserwatywnych muzułmanów i kobiece burki, zakrywające głowę i twarz i w takim przebraniu ruszają na opanowane przez islamskich imigrantów przedmieścia.

Gdyby tego nie robili, szanse na schwytanie dealerów byłyby zerowe. W tych dzielnicach aż roi się bowiem od stojących na czatach nastolatków, którzy natychmiast informują przestępców o pojawieniu się podejrzanych osób, szczególnie białych – zarówno policjantów w cywilu, nie mówiąc już o umundurowanych funkcjonariuszach.

Obecnie co trzeci mieszkaniec Marsylii to muzułmanin, a arabskie bandy kontrolują cały handel narkotykami w mieście. Zyski z tego procederu w dużym stopniu idą na finansowanie islamskich organizacji terrorystycznych. Przedmieścia są już tzw. strefami no-go, gdzie “tradycyjna policja” nawet boi się zaglądać.


W Internecie pojawiło się właśnie nagranie z dzielnicy La Bricarde, gdzie funkcjonariusze w muzułmańskim przebraniu zatrzymują dealera z “towarem”. Łącznie w ten sposób schwytano tego dnia aż trzech handlarzy.

Oczywiście francuskie środowiska lewicowe i sami muzułmanie natychmiast podnieśli krzyk, że takie przebieranie się przez funkcjonariuszy powinno zostać zabronione. “W wyniku tego mieszkańcy arabskich przedmieść czują się stygmatyzowani” – oburza się dziennikarz Salem ibn Sayyid.

“To nie w porządku, że policja udaje muzułmanów”, “to brak respektu dla muzułmańskiej religii”, “to wzbudza nieufność muzułmanów do policji”, “nie wolno tak robić bo to sugeruje, że muzułmanie są przestępcami” – to najbardziej kuriozalne komentarze, które pojawiły się we francuskich mediach lewicowych i na portalach społecznościowych.


Zwykli mieszkańcy francuskich miast uważają jednak, że pomysł jest bardzo dobry – przecież chodzi o to, żeby skutecznie łapać przestępców. “To policyjna technika jak każda inna, używamy jej kiedy zatrzymanie w inny sposób byłoby trudne” – mówi rzecznik lokalnej policji.

Czytaj także: Europa pogrąża się w absurdzie. Arabów nie wolno legitymować „bo to ich obraża”

Przypominamy, że możesz teraz szybko i wygodnie przeglądać sześć polskich serwisów informacyjnych na raz na nowej platformie 5Portali+1.

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow