Dramatyczne kadry. Kobieta rzuca się z piętrowca, mąż łapie ją za… włosy! Uratuje? (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 7 lutego 2017

Sekundy niepewności.

Mrożące krew w żyłach zdarzenie miało miejsce w mieście Ankang w chińskiej prowincji Shaanxi. Policja została powiadomiona, że kobieta w jednym z bloków chce popełnić samobójstwo skacząc z dachu.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zobaczyli niesamowity widok: kobieta zwisała z budynku, a jej mąż trzymał ją w powietrzu za włosy! Tylko za nie zdążył w ostatniej chwili złapać. Jeden z policjantów z narażeniem życia, przytrzymywany za pasek przez kolegów, zdołał opuścić się na dół i z trudem wciągnął kobietę ponownie na dach, ratując jej życie.

Wciągnięto też z powrotem jej męża, który sam o mały włos nie przypłacił akcji ratunkowej życiem, gdyż pod ciężarem wiszącej kobiety sam coraz bardziej zsuwał się na dół.


“W tym momencie miałem tylko jedną myśl w głowie: nie wypuścić jej. Udało mi się schwycić ją za prawą rękę. W tym czasie koledzy perswadowali jej, żeby zachowywała się spokojnie” – mówi funkcjonariusz.

Przyczyna, dla której kobieta chciała targnąć się na swoje życie nie jest znana.


Czytaj także: Takie rzeczy tylko w Chinach? Rowerzysta przejechał 500 km w złym kierunku!

Teraz możesz szybko i wygodnie przeglądać aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz na nowej platformie 5Portali+1.

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow